• BIST 81.712
  • Altın 147,398
  • Dolar 3,8050
  • Euro 4,0356
  • Samsun 11 °C
  • İstanbul 6 °C
  • Ankara 1 °C
  • İzmir 8 °C
  • Ordu 10 °C
  • Sinop 8 °C
  • Giresun 13 °C
  • Amasya 4 °C
  • Rize 6 °C
  • Trabzon 10 °C
  • Referandumda Tokat yüzde 65'le evet der
  • Çorakdere halkı BÜYÜKŞEHİR'den 'yol istiyor'
  • Ordu'da seferler arttı, müjdeyi Yılmaz verdi
  • Referandumda Tokat yüzde 65'le evet der
  • Çorakdere halkı BÜYÜKŞEHİR'den 'yol istiyor'
  • Ordu'da seferler arttı, müjdeyi Yılmaz verdi
  • Tek Taş Yüzük Modelleri
  • Tek Taş Yüzük Fiyatları
  • Canlı Tv Haber Kanalları - Halk Tv, TGRT Haber, A Haber, Bloomberg HT
  • Canlı Tv İzle - Halk TV ve Ulusal Kanal Online İzle
  • Balıkesir Ortodonti Tedavilerinde Kendini Anbarcıoğlu’na Emanet Ediyor
  • 4140 Çelik ve Kullanım Alanları
  • İzocam Fiyatları Konusunda Tercihler Yalıtımın Kalitesini Etkiler
  • Psikoterapi Nedir? Psikoterapist Kimdir?
  • Yds Kursu Ne Kadar Sürer?
  • Tektaşların Parıltısı Ellerinize Yansısın
  • Inİstanbul’a Orge Elektrik İmzası
  • Kaynak Planlamalarınızda ERP Çözümlerine Güvenin

Amatör Sporculara Ödül Töreni

Amatör Sporculara Ödül Töreni
Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Malatya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (MASKF) tarafından gerçekleştirilen organizasyonda 2015-2016...

Malatyalı başarılı sporcular, düzenlenen törenle ödüllendirildi.

Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Malatya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (MASKF) tarafından gerçekleştirilen organizasyonda 2015-2016 sezonunda Dünya, Avrupa, Balkan ve uluslararası müsabakalara katılan ve başarılı olan milli sporcular ile uluslararası müsabakalara giden milli takım antrenörlerine teşekkür belgesi ve çeşitli hediyeler verildi.

Anemon otelinde düzenlenen ödül törenine Malatya Valisi Mustafa Toprak, Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı, Spor Şube Müdürü Ömer Dağdelen, Tesisler Şube Müdürü Ahmet Yücel, Gençlik Merkezleri Koordinasyon Şube Müdürü Murat Kılınç, ASKF İl Başkan vekili Kahraman Fırat, antrenörler, sporcular ve sporcu velileri katıldı. Ödül töreni öncesinde konuşan Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı, Malatya ili ölçeğinde birçok sportif ve gençlik faaliyetleri yürüttüklerini belirtti.

-"8 yılda yaklaşık 160 milyon TL yatırım miktarına ulaştık"

Tüm Türkiye'de faaliyet gösteren 60 federasyon faaliyetlerinden tesis, antrenör ve hakem altyapılarını hazırladıkları 42 federasyon faaliyetini Malatya'da icra ettiklerini kaydeden Fındıklı, bu bağlamda 47 bin lisanslı sporcularının bulunduğuna dikkat çekti. Fındıklı, 2016-2017 sezonunda 5 aylık süreçte lisanslı sporcu sayısının 50 binlere ulaşmasını beklediklerini, sporcu sayısının artmasıyla doğru orantılı olarak spor tesislerinin de arttığını belirtti. Spor tesisi yapımında büyük bir atılım gösterdiklerine dikkat çeken Fındıklı, tüm ilçelerle beraber özellikle son 8 yılda yaklaşık 160 milyon TL yatırım miktarına ulaştıklarını kaydetti.

-"Semeresini görmeye başladık"

Malatya Valisi Mustafa Toprak da güzel mutlulukların sonucunda, zamanında oluşan başarılı sonuçları hep birlikte gururla, heyecanla yaşadıklarını ifade etti. Son zamanlarda sporun altyapısında önemli çalışmalar ve katkılar olduğunu dile getiren Toprak, bunun semeresini görmeye başladıklarını kaydetti.

Yapılan konuşmaların ardından başarılı sporculara hediyeleri takdim edildi. Uluslararası müsabakalarda başarılı olan sporcular şöyle:

Salih Korkmaz-Atletizm-Dünya Gençler Şampiyonası/Dünya üçüncüsü

Ümran Akman-Kick Boks-Kick Boks Dünya Kupası/Dünya üçüncüsü

Hakan Karakuş-Kick Boks-Dünya Kick Boks Şampiyonası/Dünya beşincisi

Furkan Dermanbey-Kick Boks-Dünya Kick Boks Şampiyonası/Dünya sekizincisi

Hatice Akbaş-Boks-Yıldız ve Genç Bayanlar Avrupa Şampiyonası/Avrupa birincisi

Merve Taneli-Modern Pentatlon-Modern Pentatlon Avrupa Şampiyonası/Avrupa birincisi

Begüm Sultan Evci-Muay Thai-Muay Thai Avrupa Kupası Şampiyonası/Avrupa ikincisi

Abdullah Yavuz-Muay Thai-Muay Thai Avrupa Kupası Şampiyonası/Avrupa ikincisi

Hayrullah Bozkurt-Muay Thai-Muay Thai Avrupa Kupası Şampiyonası/Avrupa üçüncüsü

Aslıhan Evci-Muay Thai-Muay Thai Avrupa Kupası Şampiyonası/Avrupa üçüncüsü

Mete Berk Demiryol-Modern Pentatlon-Modern Pentatlon Avrupa Şampiyonası/Avrupa üçüncüsü

Dila Sevin Doğan-Modern Pentatlon-Modern Pentatlon Avrupa Şampiyonası/Avrupa dördüncüsü

Kürşat Ünal-Modern Pentatlon-Modern Pentatlon Avrupa Şampiyonası/Avrupa dördüncüsü

Muzaffer Tekin-Modern Pentatlon-Modern Pentatlon Avrupa Şampiyonası/Avrupa beşincisi

Fatma Uygur-Karate-Karadeniz ve Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası/ Karadeniz ve Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası birincisi

Mustafa Özbek-Atletizm-- Balkan Şampiyonası/Balkan üçüncüsü

Yunus Emre Kılınç-Judo-Balkan Şampiyonası/Balkan üçüncüsü

Bülent Yavuz-Wushu-Balkan Şampiyonası/Balkan beşincisi

Batuhan Sütçüoğlu-Kick Boks-Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası/Turnuva birincisi

Burak Akça-Kick Boks-Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası/Turnuva birincisi

Doğan Gül-Kick Boks-Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası/Turnuva birincisi

Tayfun Dönmez-Kick Boks-Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası/Turnuva birincisi

Abdullah Çelik-Kick Boks-Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası/Turnuva ikincisi

Belgin Sevim-Kick Boks-Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası/Turnuva ikincisi

Erkan Yıldırım-Kick Boks-Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası/Turnuva ikincisi

Niymet Beyza Hasar-Kick Boks-Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası/Turnuva ikincisi

Vaiz Kaan Çığrık-Kick Boks-Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası/Turnuva ikincisi

Mehmet Kaya-Kick Boks-Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası/Turnuva ikincisi

Abdullah Karadağ-Kick Boks-Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası/Turnuva üçüncüsü

Aziz Yıldırım-Kick Boks-Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası/Turnuva üçüncüsü

Ekin Kutlutürk-Kick Boks-Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası/Turnuva üçüncüsü

Ferdi Oğuzhan-Kick Boks-Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası/Turnuva üçüncüsü

Mehmet Fırat-Kick Boks-Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası/Turnuva üçüncüsü

İbrahim Karaduman-Kick Boks-Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası/Turnuva üçüncüsü

Miraç Kahraman-Masa Tenisi-Balkan Şampiyonasına katıldı

Uğur Bayer-Masa Tenisi-KKTC Lefkoşa Uluslararası Dr. Fazıl Küçük Oyunlarına katıldı

Begüm Sultan Evci-Muay Thai-Uluslararası Antalya EMF Open Cup Muay Thai Kupasına katıldı

Hayrullah Bozkurt-Muay Thai-Uluslararası Antalya EMF Open Cup Muay Thai Kupasına katıldı

Hasret Ekin Doğan-Muay Thai-Uluslararası Antalya EMF Open Cup Muay Thai Kupasına katıldı

Alican Şeker-Rusta St.Petersburg Açık Masa Tenisi Turnuvasına katıldı.

Ampute sporcuları Zülfücan Derinpınar, Emrullah Başkuş ve Mehmet Karakuş.

Özel sporcular İbrahim Ilkım, Mehmet Karadayı, Turan Çelik (atletizm), Ege Millioğlulları (yüzme), İrem Vardı (jimnastik), İbrahim Tokgöz (atletizm)

Uluslararası müsabakalarda görev alan milli antrenörler:

Erdal Altuntaş, Ramazan Yavuz, Uğur Kaçar, Nazım Denizhan, Mustafa Akaltun, Mehmet Şabahat, Nurullah Ertaş, Mehmet Ali Gün, Ali Karaoğlan, Hasan Basri Karakuş, Ali Karaca, Nevzat Koşar, Zeki Uygur, Ahmet Turan Aydın, Ömer Tekin, Rüstem Pelit, Kazım Şahin, Adem Şimşek, Selçuk Akça, Fatih Dumandağ, Şadiye Özbey.

Amatör Sporculara Ödül Töreni

Amatör Sporculara Ödül Töreni

Amatör Sporculara Ödül Töreni

  • Yorumlar 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
    Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Hedef Halk | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : İnternet Sitesi: 05436409855 Gazete: 03622345410 Faks : 0(362) 234 64 10