• BIST 83.106
  • Altın 146,948
  • Dolar 3,7641
  • Euro 4,0426
  • Samsun 8 °C
  • İstanbul 7 °C
  • Ankara -3 °C
  • İzmir 6 °C
  • Ordu 8 °C
  • Sinop 7 °C
  • Giresun 8 °C
  • Amasya 3 °C
  • Rize 8 °C
  • Trabzon 7 °C
  • O KARA GÜNÜMÜZÜN BİR ANITI OLAMADI
  • HALKIMIZ, AK PARTİ’YE İSTİKRAR İÇİN OY VERİYOR
  • SAMSUN KABUĞUNU KIRACAK EMİN OLUN
  • O KARA GÜNÜMÜZÜN BİR ANITI OLAMADI
  • HALKIMIZ, AK PARTİ’YE İSTİKRAR İÇİN OY VERİYOR
  • SAMSUN KABUĞUNU KIRACAK EMİN OLUN
  • Samsun'dan Kozlu'ya iki transfer birden
  • Tek Taş Yüzük Modelleri
  • Tek Taş Yüzük Fiyatları
  • Canlı Tv Haber Kanalları - Halk Tv, TGRT Haber, A Haber, Bloomberg HT
  • Canlı Tv İzle - Halk TV ve Ulusal Kanal Online İzle
  • Balıkesir Ortodonti Tedavilerinde Kendini Anbarcıoğlu’na Emanet Ediyor
  • 4140 Çelik ve Kullanım Alanları
  • İzocam Fiyatları Konusunda Tercihler Yalıtımın Kalitesini Etkiler
  • Psikoterapi Nedir? Psikoterapist Kimdir?
  • Yds Kursu Ne Kadar Sürer?
  • Tektaşların Parıltısı Ellerinize Yansısın
  • Inİstanbul’a Orge Elektrik İmzası

Eskrim Müsabakaları Sona Erdi

Eskrim Müsabakaları Sona Erdi
Amatör Spor Haftası kapsamında Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen eskrim turnuvası sona erdi.

Amatör Spor Haftası kapsamında Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen eskrim turnuvası sona erdi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından 10-16 Ekim 2016 tarihleri arasında her yıl geleneksel olarak düzenlenen Amatör Spor Haftası etkinlikleri sona erdi.

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Eskrim Antrenörü Oktay Ergin'in yönetiminde yapılan müsabakalarda Süper Minik Erkeklerde Doruk Özbakır birinci, Halit Kırmacı ikinci, Oğuzhan Doğan üçüncü, Zafer Bayraktar dördüncü olurken süper minik bayanlarda İrem Demir birinci oldu.

Minik erkeklerde Bünyamin Özer birinci, Feyyaz Kaya ikinci, Bedirhan Açık üçüncü minik bayanlarda Esma Görgün birinci, Ebrar Ekin ikinci yıldız erkeklerde Kerem Özenen birinci, Yunus Emre Kıbrıs ikinci, Berat Yılmaz üçüncü, Mertcan Ölmez dördüncü yıldız bayanlarda ise Sudenur Gümüş birinci, Öykü Derin Köroğlu ikinci, Sinem Çakmak üçüncü ve Ebrar Özcanım dördüncü oldu.

Eskrim müsabakalarında dereceye giren sporculara Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, ASKF Başkan Yardımcısı Korhan Öztekin, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdür Vekili Gülay Ercan ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Personel Şube Müdür Vekili Yasemin Sayın Köroğlu kupa ve madalyalarını takdim etti.

  • Yorumlar 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
    Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Hedef Halk | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : İnternet Sitesi: 05436409855 Gazete: 03622345410 Faks : 0(362) 234 64 10