loading...

Samsun merkezli, bölge gazetesi...

 • Dolar
 • Euro
 • GR ALTIN
 • ÇEYREK

Binomo Türkiye Nedir? Ticaret platformuna genel bakış

Binomo nedir ve nasıl kullanılır? Binomo web sitesine nasıl kaydolunur ve demo hesabında eğitime nasıl başlanır? Online ticaret platformu binomo.com hakkında yorumlar.

Binomo Türkiye Nedir? Ticaret platformuna genel bakış
 • 19 Ekim 2020, Pazartesi 16:29

Binomo - Türkiye’deki Güvenilir Ticaret Ortağınız

Son günlerde internetten gelir elde etmek oldukça popüler bir seçenek haline geldi. Çevrimiçi ticaret ise ek gelir elde etme yöntemleri arasında en dikkat çekenler arasında. Binomo Türkiye’deki çevrimiçi ticaret platformları arasında en bilinen ticaret platformlarından biridir. Binomo kullanıcı dostu arayüzünün yanı sıra sunduğu ücretsiz eğitimler ve yararlı bilgilerle de diğer platformlardan bir adım önde duruyor. Aşağıda daha detaylı bir incelemeyle bu platformda nasıl ek gelir elde edilebileceğini ve Binomo’nun sağladığı avantajları ve online ticaretin risklerini inceleyeceğiz.

Binomo Nedir?

2014 yılında kurulan Binomo şu anda Türkiye’de de yaygın bir şekilde kullanılıyor. Binomo, sitede size sunulan yatırım araçlarının değerinin artıp azalacağına dair analizleriniz sonucunda yapacağınız yatırım ile ek gelir kazanmanızı sağlayan bir çevrimiçi ticaret platformudur. Binomo yurtdışında “broker” olarak tabir edilen, Türkçe’de“aracı” diyebileceğimiz bir konumdadır. Binomo şu anda 133 ülkede kullanılmakta ve her gün 840.000’den fazla yatırımcı bu platformda işlem yapmaktadır.  

BinomoGüvenilir Midir?

Günümüzde internette pek çok farklı platform ve uygulama olduğu için ister istemez her şeye tedbirli yaklaşmak eğilimindeyiz. Binomo’nungüvenilir bir site olup olmadığı veya dolandırıcı mı olduğu hakkında kafanızda bazı soru işaretleri olabilir. Daha önce de belirtildiği gibi Binomo 133 ülkede hizmet veren bir uygulamadır. AppStore’da yer alan ve internete reklam veren bir uygulamadır yani dolandırıcılık gibi bir durum asla söz konusu değildir.

Binomo’nun bağlı olduğu ana şirket DolphinCorp’tur ve Karayipler’de bulunan Saint Vincent ve Grenadinler’de kayıtlıdır. Şirketin ofisinin tam konumunu Google’da aratıp bulabilirsiniz.

Kimler Binomo’danŞikayetçi?

 • Uygulamanın nasıl kullanıldığını anlamayanlar

Apple Store Kullanıcısı İbb07: «Farklıforex işlemi gibi çok anlayamadım, birisi arayıp da detaylı bilgi verilse daha iyi olur».

 • Demo hesabını kullanmayanlar

Apple Store Kullanıcısı AlşÇ: «Denemesi bile yok».

 • Eğitim videolarını izlemeyenler

Apple Store Kullanıcısı Hoşmugüzelmi: «Açıklama yok, nasıl olacak? Bilgi veren yok. Nasıl yatırım yapılacak?».

GerçekBinomo Kullanıcılarından “Demo Hesap, Para Kazanma ve Para Çekme” üzerine 5 Yorum

Youtube kullanıcısı Sadi C.: «Güzel bir video ben de Binomo kullanıcısıyım. Demo hesap vermeleri gerçektençok işe yaradı».

Youtube kullanıcısı Selim V.: «Binomo gayet güvenilir bir site ayrıca rakiplerine göreçok da hızlı hizmet veriyorlar. Şu ana kadar para çekerkenhiç sorun yaşamadım. Parasını .ekemeyip siteye laf atanları da anlayamıyorum». 

Youtube kullanıcısı Anil K.: «Sayende bu yöntemle $100’ı $250 yaptım».

Youtube kullanıcısı Boran C.: «Borsa alım satım işlemleri öncelikle kumar değildir. Bilgi birikimi olmadan yatırım yapanlar her zaman kaybetmeye mahkumdur. Bu yolla 85 milyar dolar net serveti olan bir Amerikalı var. Kalkmış burda kumar diyorsun».

Youtube kullanıcısı Muhammet Eyüp Ş.: «Bakın ben bu siteye minimum 40 TL yatırfım biraz önce ben de işlem yaptım birkaç defa şu an bakiyem 101.67 TL oldu. Sadece sabır işi ve yaptığınız işlemleri saniye saniye takip etmek ve doğru tahminde bulunmak».

Binomo Hesap Türleri

Binomo farklı talepleri olan müşterilere hitap etmek için 4 farklı hesap türü sunar. Her hesap farklı özellikler barındırır. Hesap türlerinegöre yatırım yapabileceğiniz varlıkların sayısı, paranızı ne kadar süredeçekebileceğiniz, alacağınız para yatırma bonusu ve kar oranları değişmektedir. Özelliklerigözdengeçirdikten sonra size en uygun hesabı seçip kaydolabilirsiniz.

1. Demo Hesabı (Ücretsiz)

Demo hesabı, platforma yeni üye olmuş kişilerin yatırım yapmayı öğrenmesiiçin sunulan bir hesaptır. Kaydolduğunuz anda hesabınıza otomatik olarak $1000 yatırılır. Bu parayla sanal yatırım yapabilirsiniz fakat bu hesap gerçek bir hesap değildir ve amacı üyelerin tahminlerini ve yatırım yeteneklerini geliştirmesidir. Bu hesap size 20’den fazla varlığa yatırım yapma fırsatı sunar. Amaç gerçek paranızı harcamadan platformu kullanmayı öğrenmektir. Demo hesabınızda paranız bittiğinde otomatik olarak yenilenir ama bu parayı çekemeyeceğinizi unutmayın. 

2. Standart Hesap

Demo hesapta eğitim sürecinizi tamamladıktan sonra gerçek parayla yatırım yapmak içinseçebileceğiniz hesaplardan ilki standart hesaptır. Peki bu hesap size neler sunar?

 • Standart hesaba yatırmanız gereken minimum para miktarı $10’dur.
 • 40’dan fazla yatırım aracına (varlık) yatırım yapabilirsiniz.
 • Bu hesap %100’e varan para yatırma bonusu fırsatı sunar.
 • Yatırım sonucunu doğru tahmin ettiğiniz takdirde %85’e varan kar getirisi elde etme fırsatınız vardır.
 • Para çekmeyönteminizegöre 3 gün veya daha kısa sürede para çekme talebiniz işleme konur.
 • Bu hesapta para iadesi alamazsınız. Ayrıca risksiz işlemler, ödüller veya sigorta gibi özelliklerden faydalanamazsınız.

3. Gold Hesap

Gold hesapta, Standart hesapta olmayan ekstra bonuslar, ödüller ve özellikler vardır: 

 • Gold hesaba yatırmanız gereken minimum para miktarı $500’dür.
 • 50’den fazla yatırım aracına (varlık) yatırım yapabilirsiniz.
 • Bu hesap %150’ye varan para yatırma bonusu fırsatı sunar.
 • Yatırım sonucunu doğru tahmin ettiğiniz takdirde %90’a varan kar getirisi elde etme fırsatınız vardır.
 • Para çekmeyönteminizegöre 24 saat veya daha kısa sürede para çekme talebiniz işleme konur.
 • Sigorta, kişisel yönetici, happyhour gibi bazı varlıkların karlılığının bir süreliğine platformda artığı zamanlar gibi özelliklerden faydalanabilirsiniz.

4. VIP Hesap

VIP üyelikBinomo’nun sunduğu en kapsamlı yatırım hesabıdır. Bu hesap aşağıdaki özellikleriiçerir:

 • VIP hesaba geçmekiçin hesabınıza yatırmanız gereken minimum para miktarı $1000 veya €1000’dur.
 • 60’dan fazla yatırım aracına (varlık) yatırım yapabilirsiniz.
 • Bu hesap %200’e varan para yatırma bonusu fırsatı sunar.
 • Yatırım sonucunu doğru tahmin ettiğiniz takdirde %90’a varan kar getirisi elde etme fırsatınız vardır.
 • Para çekmeyönteminizegöre 4 saat veya daha kısa sürede para çekme talebiniz işleme konur.
 • Gold hesapta bulunan bütünözelliklerin yanı sıra, VIP hesapta ekstra ödüller ve risksiz işlemler gibi özelliklere de sahip olursunuz.

Binomo Nasıl Kullanılır?

 • Binomo’da yatırım yapmaya başlamak içindemo hesapla değil para yatırdığınız gerçek bir hesapla giriş yapmalısınız.
 • Gerçek bir hesapla giriş yaptıktan sonra hangi yatırım aracına yatırım yapmak istediğinizi seçin ( dolar, euro gibi).
 • Ne kadar sürede ne kadar yatırım yapmak istediğinizi belirleyin.
 • Önünüzeçıkan yeşil veya kırmızı butonlardan birine tıklayıp tahmininizi yapın. Yeşil buton seçtiğiniz varlığın seçtiğinizsüreiçinde değer kazanacağını; kırmızı buton ise değer kaybedeceğini belirtir.
 • Seçtiğinizsürenin sonunda tahmininizin doğru olup olmadığını göreceksiniz. Doğru olması halinde paranız doğrudan hesabınıza yatırılacaktır. Eğer tahmininiz yanlış ise yatırdığınız parayı kaybedersiniz.

Binomo’ya Nasıl Kaydolunur?

 1. https://binomo.com/ adresine gidin.
 2. Sağ üstköşede“oturumaç” butonuna tıklayın ve boşluğa email adresinizi girin.
 3. Başka websitelerinde kullanmadığınız, harfler ve sayılardan oluşan bir parola belirleyin.
 4. Platformda kullanmak istediğiniz para birimini seçin (euro, dolar, türk lirası gibi).
 5. Uygulamayı kullanmak için şartlar ve koşullar bölümünü okuyun ve kutucuğu işaretleyin.

Binomo Hesabına Para Yatırma ve Para Çekme

Binomo hesabınıza banka kartlarınızdan para yükleyebileceğiniz gibi eğer varsa Bitcoin veya Litecoin gibi kripto para cüzdanınızdan da hesaba para yükleyebilirsiniz. Ödemeyönteminizödeme sistemi tarafından doğrulandıktan sonra işleminiz gerçekleştirilir. Eğer Binomo hesabınıza aktarmak istediğiniz para birimi banka hesabınızın para biriminden farklı ise yüklemek istediğiniz para, bankanızın size sunduğu döviz kuru üzerindençevrilir.

Hesabınızda biriktirdiğiniz sermayeyi banka hesabınıza veya Türkiye’de kullanımda olan herhangi bir e-cüzdan hesabınıza da aktarabilirsiniz. Hangi yöntemle para yatırdıysanız, para çekme işlemini de ancak o yöntemlegerçekleştirebilirsiniz. 

Binomo’da Hangi Yatırım Araçlarına Yatırım Yapabilirim?

Binomo’da hangi yatırım aracına yatırım yapabileceğiniz üyeliğinizintürünegöre değişmekle beraber; para birimleri, altın, gümüş, petrol gibi emtialar ve kripto paralar platform kullanıcılarının en çok yatırım yaptığı yatırım araçlarından.

Binomo Turnuvaları

Binomo turnuvaları, gerçek hesabınızdan ayrı olan turnuva hesabıyla katılabileceğiniz etkinliklerdir. Bu turnuvalara özel turnuva hesapları açılır ve turnuva bittikten sonra turnuva hesabınız kaybolur. Her turnuva için ayrı bir turnuva hesabı açılır ve bu hesaplarla aynı anda birden fazla turnuvaya katılabilirsiniz. Binomo’da turnuvalar ücretli ve ücretsiz olmak üzere ikiye ayrılır ve her turnuvanın farklı bir ödül miktarı vardır. Ücretli turnuvalar için verilen katılım ücreti değişiklik gösterir. Ücretsiz turnuvalarda ise ödül miktarı genelde daha düşüktür ama hiç para yatırmadan kazandığınız para direkt olarak hesabınıza aktarılır.

Binomo Stratejileri

Binomoücretsiz eğitimlerin yanı sıra size yatırımcı seviyenize göre yatırım stratejileri sunar. Binomo stratejileri başlangıç ve orta seviye olmak üzere ikiye ayrılır. Linke tıklayarak stratejileri inceleyebilir ve size en uygun olanını uygulamaya başlayabilirsiniz. https://binomo.com/information/strategies

Binomo Uygulaması İndirme

Binomo cep telefonu uygulaması sayesinde bilgisayarınız yanınızda yokken de yatırım yapmaya devam edebilirsiniz. Iphone kullanıcıları Binomo uygulamasını Apple Store’dan kolayca indirebilirler. Android kullanıcıları için ise Binomo APK telefona uygulamayı indirmenin alternatif bir yoludur. Linke tıklayarak Binomo’yuandroid telefonunuza indirebilirsiniz: https://binomo.com/tr/promo/android

Genel Değerlendirme

Binomo size oturduğunuz yerden zengin olmayı vadeden bir platform değildir. Demo hesabı, ücretsiz eğitimler ve rehberlik hizmetleri sayesinde size nasıl profesyonel bir yatırımcı olacağınızı öğretip, sonrasında online olarak yatırım yapmanızı sağlar. Binomo’yu para kazanılacak bir iş gibi görmek yerine bir ek gelir kaynağı olarak görmelisiniz. Siteye kaydolurken para çekme limiti, nasıl para çekildiği ve nasıl para kazanıldığını iyice öğrenmeniz gerekir. Yaptığınız yatırımların risklerinin farkında varmanız ve tahmininizin yanlış olması durumunda paranızı kaybedeceğinizi bilmeniz gerekir. Kayıplarınızı minimuma indirmek için bağımsız bir finans danışmanına danışabilirsiniz. Hafta sonlarında dahi işlem yapabilmek, aynı anda birkaç işlem yapabilmek ve minimum işlem miktarının 4₺’den başlaması sitenin avantajlı özelliklerinden yalnızca birkaçı. Ücretsiz eğitim, 7/24 canlı destek, müşteri hizmetleri, mobil uygulama ve apk sayesinde her yerden işlem yapmanızı sağlaması Binomo’yu diğer online ticaret platformları arasında ön plana çıkarıyor.

Samsunspor'un gol sorunu devam ediyor Samsunspor'un gol sorunu devam ediyor

Samsun'da parkta bıçaklı saldırıda yaralandı Samsun'da parkta bıçaklı saldırıda yaralandı

Samsunspor hangi bölgeye transfer yapmalı? Samsunspor hangi bölgeye transfer yapmalı?

Salgında ağız ve diş sağlığında dikkat edilmesi gereken hususlar Salgında ağız ve diş sağlığında dikkat edilmesi gereken hususlar

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0
loading...

HABERE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor
BASINDA BUGÜN
TÜM GAZETELER
yukarı çık