loading...
Samsun
DOLAR14.1746
EURO15.993
ALTIN813.10

İngiltere Nakliye

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
İngiltere Nakliye
Abone ol
İngiltere ada ülkesi olduğu için nakliye uygulamaları çok daha fazla uzmanlık, deneyim ve donanım gerektirmektedir.

İngiltere bir Avrupa ülkesi olmakla birlikte aynı zamanda ada ülkesidir. Dünyanın en köklü devletlerinden birisi olan İngiltere ile Türkiye arasında tarih boyunca ticari ilişkiler var olmuş, buna da beraberinde İngiltere nakliye çözümlerinin gelişmesini sağlamıştır.

İngiltere ada ülkesi olduğu için nakliye uygulamaları çok daha fazla uzmanlık, deneyim ve donanım gerektirmektedir. Türkiye’den İngiltere’ye gidecek bir yükün doğrudan karayoluyla gitmesi mümkün olmayıp aynı zamanda denizyoluyla entegre bir çalışma yapılması, belli alanlarda İngiltere’ye ulaşmak için Ro-Ro kullanılması gerekmektedir. Saygınlar nakliyat firması uzun yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle öne çıkmakta, İngiltere nakliye firması arayanların en çok tercih ettikleri, sektörün lider firmalarından birisi olmaktadır.

İngiltere Nakliye Fiyatları

İngiltere’ye yük göndereceklerin en fazla merak ettiği konulardan birisi İngiltere nakliye olmakta, ne kadar lojistik giderlerinin olacağını araştırmaktadırlar. Saygınlar Nakliyat bu alanda her zaman en uygun fiyat tekliflerini sunmaya çalışmaktadır.

Firma, İngiltere nakliye fiyatlarını belirlerken çeşitli hususları göz önüne almakta, bunların başında yüklerinizin teslim alındığı yer ile teslim edileceği yer arasındaki mesafe olmaktadır. Bu nedenle de Edirne ile Sivas’tan çıkacak bir yükün nakliye fiyatı değişebilmektedir. Ayrıca yükünüzün türü de İngiltere nakliye fiyatlarını etkileyebilmektedir. Yük türüne göre farklı nakliye uygulamaları geliştiren firma, en uygun araçları, teknik donanımları kullanmaktadır. Yine yükünü hacmi, ağırlığı gibi etkenler de fiyat teklifinde etkili olmaktadır.

İngiltere Karayolu Nakliye

İngiltere’ye Türkiye’den tamamen denizyolu ile ulaşmak son derece zaman alıcı ve masraflı olacağından karayolu ve denizyolu entegre şekilde kullanılmaktadır. İngiltere karayolu nakliye hizmetlerinde Saygınlar Nakliyat iki farklı rota takip etmekte, ilkinde Bulgaristan, Sırbistan, Hırvatistan, Slovenya, Avusturya, Almanya, Fransa hatları üzerinden İngiltere’ye geçilmektedir. İkincisinde Bulgaristan, Romanya, Macaristan, Avusturya, Almanya, Fransa üzerinden İngiltere’ye ulaşılmaktadır.

İngiltere karayolu nakliye uygulamalarında teslimat süreleri 10 ila 12 gün arasında değişmekte, sınır kapılarındaki yoğunluklar, ürünlerin teslim alındığı ve teslim edileceği yerlerin uzaklığı gibi etkenler teslimat sürelerinde değişikliğe neden olmaktadır. Yine de firma bütün planlamaları yapmakta, en hızlı ve güvenli biçimde yüklerinizi son alıcıya ulaştırmayı başarmaktadır.

İngiltere Parsiyel Nakliye

İngiltere ile Türkiye arasında çok farklı sektörlerde ithalat, ihracat faaliyetleri devam etmektedir. Bu nedenle en çok ihtiyaç duyulan nakliye türü parsiyel olmaktadır. İngiltere parsiyel nakliye kapsamında parça yükleriniz firmanın depolarından haftanın belli günlerinde araçlara yüklenerek İngiltere’deki alıcıya ulaştırılmaktadır.

Parsiyel yüklerinizin fiyatları navlun üzerinden yapılmakta, en ekonomik nakliye türlerinin başında geldiği için ve her ne kadar olursa olsun yükünüzü İngiltere’ye taşıtmaya imkân verdiği için çok fazla rağbet görmektedir.

Firmanın güçlü ortakları sayesinde Bath, Birmingham, Bristol, Cambridge, Londra, Manchester, Norwich, Oxford, Durham, Ely, Exeter, Bradford, York, Wells başta olmak üzere bütün şehirlere nakliyat yapılmaktadır. Bütün taşımalar sigortalı olarak gerçekleştirilmektedir.

https://www.sayginlarnakliyat.com/ingiltere-nakliye detaylı bilgi için linki tıklayın.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Teknik Direktör Sergen Yalçın önemli açıklamalarda bulunduÖnceki Haber

Teknik Direktör Sergen Yalçın önemli açı...

Yürüyemeyen yarı felçli hastayı yürüyerek evine gönderdiSonraki Haber

Yürüyemeyen yarı felçli hastayı yürüyere...

Yorum Yazın

İki kardeş aynı gün öldü
Pak Un'dan Venezuela'ya un ihracatı
Babadan kalma 'tenekecilik' mesleğini yaşatıyor
Samsun'da bir kişinin otomobilde öldürülmesiyle ilgili gözaltına alınan şahıs tutuklandı
‘Aşı kurnazlığı’ yapan vatandaşlar Covid servislerinin yolunu tutuyor
2022 fuarlar yılı olacak
Samsun'da uyuşturucu operasyonu: 8 gözaltı
Rize'de Kadıköyspor rüzgarı
Samsun Çarşamba'da Eşini Bıçakla Yaralayan ‘Koca’ Tutuklandı
Samsun'da Belediye çalışanı tabancayla kendini vurdu
Kadıköysporlu Emir Şahin Rizespor'da
Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı: Yoğun talep gören OSB'ler Samsun'u tam bir sanayi şehrine dönüştürecek
Samsun'da Şaşırtan Yangın İhbarı! Su Buharı...
Samsunspor'da 'aşı karşıtı' futbolcular var
Murat Sandıkçı'nın Baba Acısı
Samsunspor'da Koronavirüs Çıktı!
Akaryakıta zam beklentisi! Petrol fiyatlarında 8 yıl sonra bir ilk
Dövize karşı mücadelede yeni düzenlemeler yolda
Peynir alırken bunlara mutlaka dikkat edin! Yapılan hileler pes dedirtiyor
Kar yağışı sulak alanlara ve barajlara ’can suyu’ oldu

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar