loading...
Samsun
DOLAR13.1256
EURO14.9463
ALTIN762.04

İYİ Parti'li Başkan Hasan Aksoy, CHP'li Fatih Türkel: Vatandaşın umuduyuz

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
İYİ Parti'li Başkan Hasan Aksoy, CHP'li Fatih Türkel: Vatandaşın umuduyuz
Abone ol
İYİ Parti'li Başkan Hasan Aksoy, "Temassız siyaset olmaz. 20 yıllık Samsun'un talihsizliğini hep birlikte yeneceğiz" derken, CHP'li Fatih Türkel ise; "Söylemleriyle umut saçan CHP, halkta karşılık buluyor" ifadelerini kullandı.

ORC tarafından yapılan son ankette Millet İttifakı'nın bileşenleri CHP ve İYİ Parti'nin Samsun'da oylarını 2018-Haziran döneminden 2021-Ekim dönemine kadar yaklaşık yüzde 5 oranında artırdığı görüldü. 'Genel Seçim Araştırması' verilerine göre CHP ve İYİ Parti Samsun, Türkiye genelinde ilk 5'e girdi.

TEMASSIZ SİYASET OLMAZ
İYİ Parti Samsun İl Başkanı Hasan Aksoy, "ORC'nin araştırması göre (yüzde 15.9) oy oranımız anketlere yansıdı ancak bizde bu rakam üst seviyelerde. Devamlı sahalardayız. Çalınmadık kapı bırakmıyoruz. Temassız siyaset olmaz, vatandaşlarla sürekli iletişim halindeyiz. Dertleriyle dertleniyoruz. Derman olmaya söz veriyoruz. Esnaf, işçi, emekli, işveren, ev hanımı, çocuklar, gençler için daha güzel bir gelecek için çalışıyoruz. Samsun'un en büyük sorunu olan işsizliğe çare olmak için iktidara yürüyoruz. Samsun'da birinci parti olmak için sürekli çalışacağız. 20 yıllık Samsun'un talihsizliğini hep birlikte yeneceğiz. Samsun, eskisi gibi parlak günlerine döndüreceğiz, önünü açacağız. İYİ Parti iktidar geliyor" dedi.

3 MİLLETVEKİLİ ÇIKARIYORUZ
CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel de, "Uzun yıllardır Samsun, Türkiye ortalamasının çok altında oy alıyordu. AK Parti'nin daralmış politikası, ekonomik sorunlar gibi vatandaşın artık canına tak ettiği durumlar, söylemleriyle umut saçan CHP'nin Türkiye'de ve Samsun'da yükselişine neden oldu. Bu çok kıymetli. Son ankette oylarımızı artırmış bulunuyoruz. Bugün 3 milletvekili çıkarıyoruz. Hedefimiz Samsun'da CHP olarak yüzde 35 oy oranı. Şehrimizi ve ülkemizi bu dar durumdan CHP ve İYİ Parti kadroları, Millet İttifakı çıkaracaktır" diye konuştu.

HERKES NEFES ALACAK
"Seçimden seçime vatandaşla buluşan AK Parti'liler şimdilerde sokakta görülmüyor" diyen Fatih Türkel, şöyle konuştu; "Ülkede ve Samsun'da topyekün sıkıntı var. CHP eylemleri ve çalışma modeliyle, söylemleri, vaadleri halkta karşılık buluyor. CHP umut olmaya başladı. Çiftçilerimiz, esnafımız, emeklilerimiz, emekçilerimiz rahat olsun. Herkes rahat bir nefes alacak."

N.Alper CABBAR


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Samsunspor Basketbol 3'te 3 Yaptı!Önceki Haber

Samsunspor Basketbol 3'te 3 Yaptı!

Samsun'da AK Parti Eridi CHP-İYİ Parti ÇıkıştaSonraki Haber

Samsun'da AK Parti Eridi CHP-İYİ Parti Ç...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar