loading...
Samsun
DOLAR8.7524
EURO10.2716
ALTIN498.81

İYİ Partili Faruk Erkan, çiftçi eziliyor

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
İYİ Partili Faruk Erkan, çiftçi eziliyor
Abone ol
İYİ Parti Burdur İl Başkanı Faruk Erkan, çiftçinin iktidar politikaları altında ezildiğini söyledi.İYİ Parti Burdur İl Başkanı Faruk Erkan, il yöneticileri ve partililer çiftçinin derdini dinledi. Çiftçinin, üreticinin sorunlarının çok fazla olduğunu ifade eden Başkan Erkan, ”Çiftçi abilerimiz sütün litre fiyatı 2,8 lira, en ucuz yemin kilosu 3 lira, çiftçilik para kazandırmıyor. Durumumuz zor, her geçen gün borç artıyor. Ödeyecek güç, takat kalmadı” diyerek şikâyet ediyor.” dedi. ”KÖYLÜNÜN SESİNİ DUYAN YOK” Başkan Erkan ayrıca çiftçinin, sulama suyu olmadığı ve içme suyunun da tek bir pompadan karşılandığına ilişkin yaşanan soruna da değinerek, ”Çiftçimiz, pompa arıza yaparsa halimizi hiç düşünemiyorum diye serzenişte bulundular. Burdur Merkez Boğaziçi Köyünde su sıkıntısı çok büyük ancak seslerini duyan yok.” ifadelerini kullandı. ”KÖYLÜ, İYİ PARTİ İKTİDARINDA BOLLUK İÇİNDE OLACAK” Mevcut iktidarın politikaları altında köylü ve çiftçinin ezildiğini söyleyen İYİ Partili Erkan, ”İYİ Parti’nin tarım ve hayvancılık ile ilgili tüm çalışmalarını anlattık. İYİ Parti iktidarında köylümüzün de bolluk içinde olacağının, ürettiği her ürünün değerinde karşılık bulacağını ve huzura kavuşacaklarını, çocuklarının geleceğinin İYİ Parti’nin projelerinin içerisinde olduğunu söyledik.” dedi.Başkan Erkan son olarak Burdur Merkez Boğaziçi Köyünde üye kayıtlarına devam edildiğini ve partiye katılan vatandaşlarla birlikte her geçen gün daha da büyüdüklerini belirterek sözlerini noktaladı. Kaynak: (BHA) - Beyaz Haber Ajansı
İYİ Parti Burdur İl Başkanı Faruk Erkan, çiftçinin iktidar politikaları altında ezildiğini söyledi.
İYİ Parti Burdur İl Başkanı Faruk Erkan, il yöneticileri ve partililer çiftçinin derdini dinledi. Çiftçinin, üreticinin sorunlarının çok fazla olduğunu ifade eden Başkan Erkan, ”Çiftçi abilerimiz sütün litre fiyatı 2,8 lira, en ucuz yemin kilosu 3 lira, çiftçilik para kazandırmıyor. Durumumuz zor, her geçen gün borç artıyor. Ödeyecek güç, takat kalmadı” diyerek şikâyet ediyor.” dedi.
”KÖYLÜNÜN SESİNİ DUYAN YOK”
Başkan Erkan ayrıca çiftçinin, sulama suyu olmadığı ve içme suyunun da tek bir pompadan karşılandığına ilişkin yaşanan soruna da değinerek, ”Çiftçimiz, pompa arıza yaparsa halimizi hiç düşünemiyorum diye serzenişte bulundular. Burdur Merkez Boğaziçi Köyünde su sıkıntısı çok büyük ancak seslerini duyan yok.” ifadelerini kullandı.
”KÖYLÜ, İYİ PARTİ İKTİDARINDA BOLLUK İÇİNDE OLACAK”
Mevcut iktidarın politikaları altında köylü ve çiftçinin ezildiğini söyleyen İYİ Partili Erkan, ”İYİ Parti’nin tarım ve hayvancılık ile ilgili tüm çalışmalarını anlattık. İYİ Parti iktidarında köylümüzün de bolluk içinde olacağının, ürettiği her ürünün değerinde karşılık bulacağını ve huzura kavuşacaklarını, çocuklarının geleceğinin İYİ Parti’nin projelerinin içerisinde olduğunu söyledik.” dedi.
Başkan Erkan son olarak Burdur Merkez Boğaziçi Köyünde üye kayıtlarına devam edildiğini ve partiye katılan vatandaşlarla birlikte her geçen gün daha da büyüdüklerini belirterek sözlerini noktaladı.

Kaynak: (BHA) - Beyaz Haber Ajansı

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
CHP’li Adem, Niğde’de otoyola bırakılan göçmenlere dikkat çektiÖnceki Haber

CHP’li Adem, Niğde’de otoyola bırakılan...

Genel Başkan Bedri Yalçın, partisine ilişkin açıklamalarda bulunduSonraki Haber

Genel Başkan Bedri Yalçın, partisine ili...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar