loading...
Samsun
DOLAR8.5512
EURO10.0853
ALTIN495.39

​​​​​​​Kadıköy Lazer Epilasyonda Yeni Bir Çağ :Buz Lazer

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
​​​​​​​Kadıköy Lazer Epilasyonda Yeni Bir Çağ :Buz Lazer
Abone ol

Kadıköy Lazer Epilasyon denince aklımıza ilk gelen yöntem olan Buz Lazer, gerek hastalarına sağladığı konforla gerekse istenmeyen tüylerden ağrısız kurtulmayı sağladığından dolayı Lazer Epilasyon Kadıköy merkezleri arasında da oldukça tercih ediliyor.

1997 yılında FDA onayı alan lazer epilasyon günümüze kadar sürekli gelişerek ilerledi. Buz Lazer, son teknoloji bir lazer epilasyon yöntemi olup tedaviyi en ağrısız, en hızlı ve en güvenilir bir şekilde uygulamayı sağlar. Kadıköy Lazer Epilasyonmerkezlerinin de uyguladığı Buz Lazer yöntemi, lazer epilasyonunun seans sürelerini de eskiye oranla çok daha fazla azaltıyor. Tedavi başlıkları ve patentli teknolojileri sayesinde gerçekleşen bu durum hem geniş bir alana epilasyonu uygular hem de hızlı atışlar yapar. 

Buz Lazer, bronz ten dahil tüm cilt tiplerinin epilasyonunda FDA onaylı olmasıyla beraber memnuniyet oranı oldukça fazladır. Kadıköy Lazer Epilasyon merkezlerine de her geçen gün rağbet artmaktadır.

Buz Lazer Nasıl Uygulanır?

Uygulama başlığı vücütta ‘ütüleme tekniği’ de denen bir yöntemle cilt üzerinde sürekli hareket halindedir. Bununla birlikte kıllar kademeli olarak ısıtılır. Kademeli ısıtma tekniği sayesinde hem yan etki riski ortadan kalkmış olur hem ağrı hissi azalır. Buz Lazer, kıl ve cilt tipi fark etmeksizin yan etkisiz bir tedavi sunar.

Buz Lazer ‘in patentli Ice Teknolojisi cildi seans boyunca -3 dereceye kadar soğutur. Soğutma teknolojisi sayesinde masaj konforunda bir tedavi uygulanır. Buz Lazer, özellikle yaz aylarında yanık ve leke izi oluşma ihtimalinden dolayı çekinilen lazer epilasyonun risklerini sıfıra indirip her mevsim ağrısız ve yan etkisiz bir epilasyonu sağlıyor.

Buz Lazer sadece vücut için değil yüz için de etkili ve konforlu bir yöntemdir. Buz Lazer ‘in ulaşılması güç burun içi, kulak içi gibi noktalar için özel bir yüz ucu da vardır. Bu sayede kaş üzeri, kaş ortası ve ayva tüyleri gibi bölgelerde herhangi bir aktivasyona neden olmadan kalıcı ve etkili bir şekilde uygulanır.

Erkekler İçin Kısa Sürede Çözüm

Erkeklerin kadınlardan daha yoğun ve kalın bir kıl yapısına sahip olduğunu biliyoruz. Buz Lazer her tip kıl yapısına olduğu gibi erkeklerin de kıl yapısına etkin bir biçimde müdahale eder ve kıl köklerini, hasta acı hissetmeden tahrip eder. Özellikle ağrı hissinin çok olduğu sakal üstü ve ense bölgelerindeki kıllardan bile tamamen ağrısız bir şekilde kısa sürede kurtulmak mümkün. Bu sebeple erkeklerin de her geçen gün Buz Lazer ‘e olan talepleri artmaktadır.

 Buz Lazer tedavisi ortalama 8 seansta sürmekle beraber hastanın kıl yapısının yoğunluğuna ve kalınlığına bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Kimi zaman 6 seans sürebilen tedavi kimi zaman da ek seanslara ihtiyaç duyabiliyor.

Kadıköy ’deki gerçek Buz Lazer epilasyon merkezlerine https://www.buzlazer.com adresinden ulaşabilirsiniz.           


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
kripto para çevirici - Godex "Kripto Para" ödemelerin geleceğini nasıl değiştirir?Önceki Haber

kripto para çevirici - Godex "Kripto Par...

Veyis Ateş istifa ettiSonraki Haber

Veyis Ateş istifa etti

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar