loading...
Samsun
DOLAR9.2775
EURO10.7613
ALTIN525.44

Perkotek Turnike ve PDKS Sistemleri

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Perkotek Turnike ve PDKS Sistemleri
Abone ol

Personel devam kontrol sistemi nedir?

Çalışanların sürekli ve ayrıntılı bir şekilde takibini yapmaya yarayan personel devam kontrol sistemi hem çalışanların istediğiniz bilgilerine kolayca ulaşabilir hem de bu bilgileri yirmi beşten fazla rapor seçeneği ile görüntüleyebilirsiniz.

Personel devam kontrol sistemleri ile ayrıca ay sonlarında maaş hesaplaması yapabilirsiniz. Personel takip hem çalışan takibi hem de maaş hesaplama özelliğini aynı an da içerisinde bulunduran nadir programlardandır. Takip sistemlerinden doğru bir bilgi alabilmek için parmak izi yüz tanıma kart okuyucular gibi cihazlarla bağlantılı olarak çalışmalıdır. Perkotek firması olarak piyasaya kazandırdığımız avuç içi okuma ve KV15 ürün kodlu parmak izi cihazları ile de çalışan kontrolü sağlanabilmekte olup ayrıca bu cihazlar kişisel verilerin korunması kanununa uyumlu cihazlardır.

Personel takip sistemleri ile tam bağlantılı çalışan turnike sistemleri kişilerin parmak izi yüz okutma veya kart okutma yapmayı unutma durumunu ortadan kaldırarak doğru ve tam bir veri alma konusunda önemli bir destek ürünüdür. Bulut sistemi sayesinde bu verilere herhangi bir program kurulumuna ihtiyaç duymadan istediğiniz yerden ulaşabilirsiniz.

Turnike sistemi

Turnike sistemleri geçişleri kontrol altına almak için kullanılan sistemlerdir. Çalışanlarınızın gelen misafirlerinizin giriş çıkışlarını gözlemlemek ve istenilen alanlara geçişini engellemek için kullanılabilir. Turnikeler üzerine montajlanacak herhangi bir okuyucu sistem ile çalışanların işbaşı paydos mola saatleri yemekhaneye giriş çıkış zamanları gibi bilgilere ulaşarak daha verimli bir çalışma ortamı oluşturulmasına yardımcı olur. Access programıyla entegreli olarak çalışabilen. Turnike sistemleri ile geçişleri yetkilendirerek belirli kişilerin yetkisi olduğu alanlara belirlenen gün ve saat aralığında giriş çıkış yapmasını sağlar.

Turnike sistemlerinin kullanım alanları

Turnike sistemleri İşyerleri, Siteler, Plazalar, Statlar, Cezaevleri, Benzinlikler, Okullar, Camiler, Devlet daireleri, Havalimanları, Şantiyeler, umumi tuvaletler, vb noktalarda kullanımı tercih edilmektedir.

Turnike bağlantıları ve teknik özellikleri nelerdir?

Turnike sistemleri geçişlerde 3.8 volt beklemede 4.1 volt enerji harcar. Ortalama geçiş hızı 1 dakikada 20 kişidir. Acil bir durum oluşması halinde bel turnikelerinde kollar düşerek VIP turnikelerde ise kollar açık duruma gelerek geçişi engellemez. Bağımsız turnike ve yaprak turnike dışındaki tüm turnikeler iki yönde çalışır. Turnikelerin üzerinde bulunan ledler ile geçiş hakkının kimde olduğu hakkında bilgi verir. Hızlı geçiş turnikelerinde bulunan fotoseller sayesinde geçiş anında kişinin arada kalma riskini engeller. Ayrıca kişi geçiş işlemini yaparken arkada biri daha geçmeye çalışırsa fotosel bunu algılayarak hemen kendini kapatır ve kaçak geçişlere engel olur.    Turnikelerimiz pdks sistemleri ile uyumlu çalışmaktadır.

Ürünlerimizin daha detaylı bilgilerine perkotek.com adresimizden veyahut ta çağrı merkezi numaramız olana 0850 811 80 00 nolu numaradan bizlere ulaşarak deneyimli satış müdürlerimizden bilgi alarak ürünleri temin edebilirsiniz.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Perkotek Turnike SistemiÖnceki Haber

Perkotek Turnike Sistemi

Perkotek Personel Devam Kontrol SistemiSonraki Haber

Perkotek Personel Devam Kontrol Sistemi

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar