loading...
Samsun
DOLAR12.4902
EURO14.1202
ALTIN713.05
ORÇUN DEMİRSOY

ORÇUN DEMİRSOY

Mail: orcundemirsoy@gmail.com

1 Puandan Daha Fazlası

Haftanın Kapanış Maçında Kağıt Üzerinde Her Ne Kadar Eyüpsporun Galip Geleceği Düşünülsede Samsunsporun Gençleri Olağan Üstü Gayreti İle 1 Puan Getirdi Takımımıza
1 Puandan Daha Fazlası Vardı Bu Maçta
Hatta Galibiyeti Bile Kaçırdığımızı Düşünüyorum Gençler Verilen Fırsatı İyi Değerlendirdi Özellikle Tomane Ve Fofanann Gününde Olmaları Diğer Arkadaşların Gayreti Osman Ve Yunus Emre’nin Uyumu Gözlerden Kaçmadı
Sezon Başından Beri Sakatlıklar Ve Uyum Süreci İle Başı Dertte Olan Takımımız Belkide İlk Kez Bu Kadar Eksiklerin Fazla Olduğu Bir Maçta Bu Kadar Azimli Hırslı Ve De İstekli Gördüm.
Forma Şansı Bulamayan Bu Kardeşlerimiz Abilerini Aratmadılar Bu Gidişlede Aratmayacaklar Galiba!
Dün Akaşam Ki Maçı Kaybedebilirdikde Kimse Bişey Demezdi Diyemezdi! 
Eyüp Maçında Ki Hırs Ve İstek Beni Olduğu Gibi Tüm Taraftarımızı Mest Etti Ben Olsam Bu Kadro İle Devre Arasına Kadar Pek Oynamazdım.
Eyüpspor Maçı Umutlarımızı Yeşertti Bu Maçtaki Özveri Taraftarımızıda Tribüne Çekecektir Devre Arasına Kadar Oynayacağımız 6 Maçta Alacağımız Puanlar  Samsunsporun Bu Sezon Hedefini Belirleyecektir Kaldı Ki  Kalan 6 Maçımızın 4'ü İç Sahamızda Olacak. 
Bu Fikstürü Lehimize Çevirebilirsek Güzel Şeyler Olabilir Artık Önümüzde Bir Adanaspor Maçı Var Cumartesi Akşam 19:00’da Kendi Seyircimiz Önünde Oynayacağımız Müsabakaya Tüm Şehir Olarak Tepkisiz Kalamayız Statlarada Artık  Tam Kapasitede Seyirci Alınmasına Karar Verilmişken Artık Bahane Üretmeden Takımımıza Destek Verme Zamanıdır.
Bu Arada Samsunspor 12-18 Yaş Arası Tüm Öğrencilerin Sezon Sonuna Kadar Maçlarını Ücretsiz İzleyeceğini Duyurdu.
Bu Güzel Bir Gelişme Çocuklarımızı Tribüne Çekmek Adına Güzel Bir Başlangıç Olacak…
Aslında Sadece Çocuklar Değil Madem Öyle Bayanlarada Böyle Bir İmkan Verilmeliydi Üstelik Kadına Şiddete Karşı Durmak İçin Dünyanın En Ağır Formasını Taşıdığımız Bir Sezonda Bu Çok Daha Anlamlı Olurdu.
Her Zaman Ve Her Alanda  Farkındalık Yaratan Yöneticilerimizin Bu Çağrımıza Kulak Vermesi Temennisi Ediyorum.

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar