loading...
Samsun
DOLAR14.1746
EURO15.993
ALTIN813.10
NAZIM AKPINAR

NAZIM AKPINAR

Mail: naz-akpinar@yandex.com

ALTERNATİF TIPTA YENİ TREND: LIFEWAVE

İngilizcede yaşam enerjisi anlamına gelen Lifewave firması, genel merkezi Amerika’da bulunan ve dünya çapında birçok ülkede temsilcilikleri olan Uluslararası bir şirket olarak faaliyet gösteriyor. Firmanın kurucusu David Schmidt, aslen bir Fizik Mühendisi. Uzun yıllar mesleki tecrübelerinden yararlanarak  lifewawe isimli elektronik tedavi bandını keşfetmek amacıyla mesaisinin büyük bir kısmını laboratuarda  geçirerek ürünü uzun çalışmalardan ve testlerden sonra ortaya çıkarmış. Alternatif Tıpta yeni bir çığır açan ürün, insan fizyolojisinde kısa sürede etki göstererek bir çok hastalığın tedavisinde kullanılıyor. Madeni para büyüklüğünde olan ürün, akapunktur yöntemindeki gibi, vücuttaki belirli enerji noktalarının tespit edilerek uyarılması prensibiyle hareket ediyor. Geleneksel Çin Tıbbında kullanılan Akupunktur, günümüzde hâlâ kullanılmaya devam eden en eski tıp yöntemlerinden biridir. Aslında akupunktur dünyada en yaygın kullanılan tedavi yöntemlerinden biridir. Yöntemi uygulayan Pratisyenler, iğne, basınç ve diğer teknikleri kullanarak vücudun iç düzenleyici sistemini uyarırlar ve böylece vücudun doğal iyileştirici tepkisini başlatırlar. Bu işlem ağrı ve rahatsızlığı giderir, gerilmeyle ilişkili rahatsızlıkları önler ve sağlığın tamamının iyi olmasını teşvik eder.

  LifeWave tedavi bantları, sağlığı iyileştirme ve yaşlanmaya karşı dinamik etkiler sunmada yeni bir teknolojidir. Bunu vücudunuza karşı değil, vücudunuzla birlikte çalışarak başarır. Vücudunuzdaki doğal savunma sistemini harekete geçirmek için belirli frekanslarda dalga yayarak işlevini yerine getiren bir teknolojidir. Çok amaçlı tedavi yöntemleri sunan ürün, kronik ağrılardan,stres ve yorgunluğa, ameliyat sonrası oluşan fiziksel rahatsızlıkların giderilmesinden fiziksel performans artırımına kadar bir çok alanda kullanılabilmektedir.

  Türkiye’de İstanbul ilinde dağıtım merkezi bulunan şirket, Samsun ilimizde de bir tanıtım semineri düzenledi. Yoğun bir davetlinin katılım gösterdiği etkinlikte özellikle ameliyat geçiren hastalara ve ağrı problemleri olan davetlilere, lifewave tedavi bantları uygulanarak etkisi ve gücü uygulamalı olarak gösterildi. Bir Tıp uzmanı tarafından yapılan uygulamada, bandın vücuttaki ilgili noktalara yapıştırılmasından yaklaşık 10 saniye sonra etkisini göstermeye başladığı gözlemlendi. Uygulama sonrası hastalara kendilerini nasıl hissettikleri sorulduğunda, hastalar etkili olduğu noktasında aynı görüşleri paylaştılar. Lifewave Tedavi Bandı, vücuda uygulandıktan itibaren 12 saat süreyle etkili olabiliyor. Değişik kategorilerde çeşitleri olan Lifewave Tedavi Bandının özellikle Lifewave X39 isimli ürünü oldukça ilgi görüyor. Bu ürün kök hücreleri aktive ederek vücut ağrılarında azalmayı, uykunun düzenli olmasını, yaraların daha hızlı iyileşmesini ve vücut direncinin yükselmesini sağlıyor. Her yaş grubundan insanın rahatlıkla kullanabildiği Lifewave, özellikle sporcular tarafından performans artırma amaçlı kullanılıyor. Ürün, hayvanlarda bile olumlu etkiler gösterebiliyor.

 70’den fazla Uluslararası patente sahip olan bu mucizevi ürünle ilgili geliştirme çalışmaları halen devam ediyor. Ürünü resmi internet sitesinden temin edebilirsiniz. Ayrıca Sosyal Medya Kanalları üzerinden tanıtım videolarını izleyebilirsiniz. Tüm okurlarıma mutlu ve sağlıklı günler diliyorum.

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar