loading...
Samsun
DOLAR14.1746
EURO15.993
ALTIN813.10
REMZİ KOZAL

REMZİ KOZAL

Mail: remzi@hedefhalk.com

Ampute Milli Futbol Takımı’mız Saysiad’ın konuğu oldu.

Seviyeli ve anlamlı toplantılarla İstanbul’da Samsun’un ve Samsunluların marka değerini kat be kat arttıran Saysiad (Samsunlu Yönetici, Sanayici ve İşadamları Derneği) yine çok anlamlı bir etkinliğe imza attı. Ampute Milli Futbol Takımımızı muhteşem bir katılım ve kahvaltı eşliğinde ağırladılar.  İyi ki, İstanbul’da Saysiad ve Samsunlular var…

Çok sayıda İstanbul’da tanınmış Samsunlunun katıldığı toplantı aynı zamanda Samsunluların bir buluşma, halleşme zemini olarak ta ayrı bir önem kazanmaktadır ki; gelecekte bazı önemli gelişmeleri de burada görebileceğiz.

Teşekkürler Saysiad, teşekkürler Ayşe Üstündağ Dağdelen

Saysiad, son zamanlarda sıkça kahvaltı programları düzenleyerek Samsun’u ve Samsunluları her fırsatta tanıtıyor ; bir adım daha ileri taşıyor. Profesyonellere adeta taş çıkartacak şekilde fevkalade güzel etkinlikler gerçekleştiriyorlar. Hem geçmişten gelen birikim ile ve hem de üstün yeteneklere sahip Saysiad başkanı sayın Av. Ayşe Üstündağ Dağdelen’in meziyetleri çerçevesinde başarılar ardı ardına geliyor.

Samsun ve Samsunlular adına ümit veren Saysiad,  gelecekte haklı olarak kendisinden daha çok söz ettirecektir. Aynı zamanda bir bayan başkana sahip Saysiad üyeleri, bulundukları her konumda memleket kalkınması için de canla başla çalışarak;  gösterdikleri performansla da bizleri gururlandırmaktadırlar.

Engel tanımadılar, yürekleri yetti

Her ne kadar kendilerine engelli dense de esas itibari ile onlar her türlü engeli aşarak Avrupa şampiyonu oldular. Başarı için, sonuç almak için; Kol, bacak, göz, kulak olmaması o kadar da önemli değil.  Önemli olan inanç ve yürek… İnançlı yüreklerin sarf ettiği emekler, attığı adımlar hiçbir zaman boşa gitmiyor.

Onlar başarıların;  kol, bacak, silah, kazma- kürekle değil mangal gibi yürekle kazanıldığını bir defa daha çok anlamlı bir şekilde bizlere gösterdiler. Sizlerle gurur duyduk

“ENGEL TANIMAYAN KAHRAMANLAR” 

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar