loading...
Samsun
DOLAR14.1746
EURO15.993
ALTIN813.10
ZEKAİ ANIL

ZEKAİ ANIL

Mail: anilzekai55@gmail.com

BAŞARININ EN BÜYÜK ANAHTARI

Misli.com 3. Lig 3. Grupta mücadele eden Çarşambaspor, ikinci devrenin hazırlıkları için sahaya inerek çalışmalara başladı. Yeşil-Beyazlı ekip ilk devreyi 6. sırada tamamlayarak play-off potasından kopmadı. Temsilcimiz bir haftayı bay geçmek üzere çıktığı 16 karşılaşmadan 7 galibiyet altı beraberlik üçte yenilgi aldı. Lig’in yeni ekibi olmasına ve köklü kulüplerle mücadele etmesine karşılık ilk yarıyı iyi bir yerde bitirdi.

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkisi altına alan koronavirüs futbolu da olumsuz yönde etkiledi. Tedbirler anlamında müsabakalar halen daha seyircisiz oynanıyor. Bütün takımlar gibi Çarşambaspor’da karşılaşmalarını taraftarsız oynuyor. Fakat ben Yeşil-Beyazlı taraftarları kutlamak istiyorum. Stadyuma giremeseler bile stat dışında bulunan bir alanda meşaleler yakarak takımlarına desteğini veriyor.

Bir futbol takımı için taraftar ve destek çok önemli elbette. Fakat Çarşambaspor’da bunun bir tık fazlası var. Belediye Başkanından ilçe halkına kadar herkesin bir inanmışlığı var. Baştan Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan olmak üzere, yönetim, teknik ekip ve futbolcular çok iyi ve örnek bir aile olduklarını ortaya koydular.

Belediye Başkanı Halit Doğan, gerek iç gerekse dış saha müsabakalarında oyunculara ve yönetime desteğini veriyor. Bu destek bununla sınırlı değil tabi ki. Birçok Belediye Başkanının yapmadığını Halit Doğan başkan mükemmel bir şekilde yapıyor. Gerek spor gerekse ilçeye kazandırdığı güzellikler ve yatırımlardan dolayı kendisini kutluyorum.

Birlik ve beraberlik başarının en güçlü anahtarıdır. Çarşambaspor yönetimi de bunun bilincinde hareket ederek tüm toplumu kucaklıyor. İkinci devre müsabakalarında Çarşambaspor’a başarılar diliyorum.  

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar