loading...
Samsun
DOLAR14.1746
EURO15.993
ALTIN813.10
CEMİL CİĞERİM

CEMİL CİĞERİM

Mail: cemilcigerim@gmail.com

CEM KAYNAR’A ‘BAŞARI EMEK ÖDÜLÜ’

Tiyatro Gazetesi Uluslararası 7. Anadolu Tiyatro Ödülleri Seçici Kurulu, Düşevi Oyuncuları Genel Sanat Yönetmeni Cem Kaynar’a yıllardır başarıyla sahneye taşıdığı başarılar ve tiyatro sanatına kattığı değerler nedeniyle Başarı Emek Ödülü verme kararı aldı.

Tiyatro Gazetesi tarafından düzenlenen Uluslararası 7. Anadolu Tiyatro Ödülleri, 11 Ekim 2021 Pazartesi günü saat 18.00’da İstanbul Su Gösteri Sanatları Sahnesi’nde gerçekleştirilecek.

Tiyatro Gazetesi’nin Cem Kaynar’a gönderdiği yazıda şöyle denildi:

“Tiyatro Gazetesi Uluslararası 7. Anadolu Tiyatro Ödülleri Seçici Kurulu, yurtiçinde ve yurtdışında gerçekleşen tiyatro hareketlerini değerlendirmiş ve 2019-2020 döneminde tiyatro sanatına değer katan, katkı sunan ve aktif uygulayıcılarını ödüllendirme kararı almıştır. Türkiye’den 27 il ve yurtdışından 10 ülkede tiyatro sanatına katkı sunan kişi, kurum ve kuruluşlara ödülleri, 11 Ekim 2021 tarihinde törenle takdim edilecektir.”

“Başarı Emek Ödülü”ne layık görülen Düşevi Oyuncuları kurucusu-oyuncu-Genel Sanat Yönetmeni Cem Kaynar ve ekibini kutlar, başarılar dilerim.

*****

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, üniversite kampüsleri, öğrenci yurtları ve hastanelerde Kur’an kursları açacaklarını duyurdu.

Ali Erbaş sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “TDV öğrenci yurtları, gençlik merkezleri, cezaevleri, hastaneler, YURT-KUR, üniversite kampüsleri vb. yerlerde D grubu Kur’an kursları açıyoruz. Cenab-ı Hak hayırlı ve bereketli eylesin” dedi.

5 Temmuz 2021-4 Ağustos 2021 tarihleri arasında 4-9 yaş grubu öğrencilere yüz yüze, 10-15 taş grubuna yüz yüze ve çevrim içi, 16-22 yaş grubundakilere ise yüz yüze eğitim verilmişti.

81 bin noktada gerçekleştirilen kurslarda 110 bin din adamı görev yapmıştı.

*****

Yaklaşık bir yıldır Atakum Belediyesi Kültür Müdürlüğü bünyesinde çalışan Ali Osman Aktaş, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdür Vekili görevine getirildi.

Ankara Gazi Üniversitesi’ndeki görevinden bir yıl önce Atakum Belediyesi’ne naklen ataması yapılan Ali Osman Aktaş’ın belediyedeki yeni görevine 2 Ağustos tarihi itibari ile başladığı öğrenildi.

Atakum Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdür Vekili Ali Osman Aktaş, Trabzon merkezli Kuzey Ekspres adlı internet gazetesinde de spor yorumları yapıyor.

Bu arada Denge Gazetesi yazarlarından Kamu ve Özel Sektör Yöneticisi Mehmet Ali Coşkuner de Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci tarafından “Gönüllü Danışman” olarak görevlendirildi.

Mehmet Ali Coşkuner belediyede “Gönüllü Danışman” hizmeti vermeye başladı.

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar