loading...
Samsun
DOLAR14.1746
EURO15.993
ALTIN813.10
YUNUS KILIÇ

YUNUS KILIÇ

Mail: yunus@hedefhalk.com

Değişen bir şey yok

İlk yarıyı krizle kapattık. 
Kapalı tahtamız aralandı, ikinci yarıya umutlu bakarız artık dedik. Bandırma zaferi ile ikinci yarıya fırtına başımız dik, umutla başlarız dedik. 
Ama olmadı. Yine hüsran, yine kriz, yine umutsuzluk yaşamaya devam ediyoruz.
Tahtamız açıldı, transferlerk yapıldı da ne oldu, önceki gün transfer yapıldı, imzalar atıldı, bu futbolcular yein takımları ile idmana bile çıkmadan, yein takım arkadaşları ile yanm yana bile oturmadan forma giymek zorunda kaldı. Sonuç. Değişen birşey yok. Yine aynı takım, yine ayrı kaos, görünen yaklaşan acı son gibi. 
Dünkü maç, rakibimize, rakiplerimize bakıldığında 10 puanlık maçtı. Deplasmanda kazanmak büyük moral olacaktı. Olmadı, olmayacak gibi..
Her zaman dediğimiz ve inandığımız bir şey var. O da zaman herşeyin ilacı. 
Yeni alınan futbolculara bugün laf etme hakkımız yok. Önce takımları ile idmana çıkmalılar, takım arkadaşları ile tanışıp iyice yakınlaşmalılar. Bu hafta ve gelecek hafta oynayacağımız maç çok önemli. Ne için önemli, ikinci yarıya yansıyacak performansı bu maçta görmeyi beklediğimiz için önemli. Yani hayati maçlar yeni başlıyor.
Maça ve alınan sonuca pek takılmıyorum. Takıldığım tek konu yediğimiz ilk golde Atabey'in koca bir yarım sahayı top ayağında geçip golü atması. Nereye gidiyorsun arkadaş diye önüne çıkan, müdehale edecek gücü kendinde görecek bir tek Samsunspor'lu futbolcu yokmuydu o sahada. Benim zoruma giden bu.
Bu takımın sorumluluğunu üstlenen yöneticisinden futbolcusuna herkese sesleniyorum.
Atatürk'ün İstiklal savaşı için ilk adımını attığı bu şehirin onuru var. Mazisi başarılarla dolu bu takımı bu duruma düşürmeye kimsenin hakkı yok. Bu takımı bataklıktan kurtarmak için her yolu deneyen, imkansızı gerçekleştirip tahta açtırıp transfer yaptıran Sayın Bakan Akif Bey'in maddi ve manevi emeklerini, büyük gayretlerini boşa çıkarmaya kimsenin hakkı yok. 
'Değişen birşey yok' dedik ama değişmeyecek de birşey yok. Lütfen herkes layıkıyla görevini yapıp, bu takımı düzlüğe çıkarsın. 

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar