loading...
Samsun
DOLAR14.1746
EURO15.993
ALTIN813.10
CEMİL CİĞERİM

CEMİL CİĞERİM

Mail: cemilcigerim@gmail.com

DENİZ TEMİZLEME GEMİSİ

Samsun Büyükşehir Belediyesi Deniz Temizleme Gemisi, 4 yıldır Dereköy’deki dalgakıran da bulunan mendirekte kızağa çekilmiş halde duruyor.

Bakım ve onarımı yapılmak üzere Dereköy Mendireği içerisinde kızağa çekilen Samsun Büyükşehir Belediyesi Deniz Temizleme Gemisi’nin yıllardır bu şekilde durmasına yapılan yorumlar şöyle oldu:

“Ya hurdaya çıkarıldı ya unutuldu ya da deniz temiz denilerek ihtiyaç duyulmadı!”

KANAL ATA (DÜZELTME)

Pazartesi günü bu köşede yayınlanan “SBB Tv-Kanal Ata” başlıklı yazımda Atakum Belediyesi’nin Kanal Ata adı altında, Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin de SBB Tv adı altında internet üzerinden televizyon yayıncılığına başladıklarını kaleme almıştım.

“Kanal Ata” adı ile yayın yapan kanalın Atakum Belediyesi ile bir ilgisinin bulunmadığı, Kanal Ata’nın sahibi olan Atakum Medya Televizyon, Reklam, Organizasyon, Kuyumculuk, İnşaat San. Tic. A.Ş.’nin yayınlarını belediyeye hizmet satarak yaptığı bildirildi.

Bu durumda Atakum Belediyesi ek hizmet binasında faaliyet gösteren Kanal Ata, belediyenin kiracısı olarak faaliyetini sürdürüyor.

Atakum Medya Televizyon, Reklam, Organizasyon, Kuyumculuk, İnşaat San. Tic. A.Ş. ise Kanal Ata yayınları için Atakum Belediyesi’ne hizmet satıyor.

Düzeltir, yanlışlıktan dolayı özür dilerim!

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar