loading...
Samsun
DOLAR8.405
EURO9.9884
ALTIN489.16
İSMAİL BAŞARAN

İSMAİL BAŞARAN

Mail: kuzeyhaber1@gmail.com

Futbol takım oyunudur

Samsunspor'a bay olmak yaramamış. Takım bu süreyi galib çalışarak değil de yatarak geçirmiş, yapıldığı söylenen idmanlarda ise kaytarmış kırmızı beyazlılar.

Takımın üzerine bir rehavet çökmüş

Kulüp başkanı Emin Kar'ın hafta içinde, Samsunspor'un maddi dar boğazda bulunduğunu yerel medyaya açıklaması sanırım futbolcuların psikolojisini olumsuz etkilemiş.

İzmir'de Bucaspor karşısında özellikle ilk yarıda kontratakla goç ararken kendi alanında çok top kaybetti Samsunspor'lu futbolcular.

Topu rakip sahaya taşıyacak olan Umar ile Ekigho'nun futbolun takım oyunu olduğunu unutmaları ve kazanılan topları ezip kaybetmeleri sonucu da olumsuz etkiledi.

Birilerinin özellikle Umar ve Ekigho'ya topla bu kadar oynamamaları ve ille de kaleye kendilerinin vurmaları gibi bir görevleri olmadığını hayırlatması gerekiyor.

Tabi bunu yapacak olan da Hüseyin Kalpar'dır.

Kalpar'ın kulübesinde seçenekleri artıracak olan sa yönetim tabi...

İlk yarının son 20 dakikasında ev sahibi Bucaspor topa daha çok sahip olan takım olurken Samsunspor sürekli savunma yapmak zorunda kaldı.

Kırmızı Beyazlı takımın savunmasını kendi kalesine yakın kurması ise ev sahibi Bucaspor'un daha çok atkta görünmesine yol açtı.

İlk yarı genellikle Bucaspor'un baskısı altında geçti ve golsüz sona erdi.

Karşılaşmanın ikinci yarısında taraflar gole daha çok yaklaştı.

Samsunspor ikinci yarının üçte birlik bölümünden sonra atak üstünlüğünü de eline geçirdi ve oyunu rakip sahaya yıktı.Bu dakikalarda ev sahibi daha çok savunmada kaldı.

Ev sahibi ekip son dakikada bir geldi ve golü buldu.

Rakip futbolcu topla buluştu, düzeltti, vuracağını gösterdi ve vurdu, top filelerle buluştu.

Samsunspor defansında bu sırada dört defans oyuncusu topu sadece seyretti.

Adiloviç, uzatmanın son dakikasındaki penaltıdan durumumeşitledi.

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar