loading...
Samsun
DOLAR14.1746
EURO15.993
ALTIN813.10
CEMİL CİĞERİM

CEMİL CİĞERİM

Mail: cemilcigerim@gmail.com

GENÇ İLETİŞİMCİLERİN DİKKATİNE

Üniversitelerin, İletişim Fakültelerinin lisans öğrencilerinin geleceğin yenilikçi, araştıran, ilham veren çağdaş gazetecileri ve medya liderleri olarak yetişmeleri amacıyla her yıl düzenlenen Genç İletişimciler Yarışması’na başvurular başladı.

32. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Aydın Doğan Genç İletişimciler Yarışması’na üniversitelerin İletişim Fakültelerinde lisans öğrenimi gören öğrenciler 2020-2021 öğrenim yılında eğitim amacıyla yapmış oldukları çalışmalarla katılabiliyor. 1 Temmuz’da başlayan başvurular 30 Eylül 2021’e kadar devam edecek.

Yarışmaya gönderilecek katılım formlarının, fakültenin ilgili bölüm başkanlığı ve dekanlığı tarafından onaylanması gerekiyor. 2021 Ekim-Kasım aylarında yapılacak jüri toplantıları ardından, Aralık ayında finalistler dekanlıklara bildirilecek. Yazılı, görsel, işitsel ve internet yayıncılığı ana dallarından oluşan ödüller ise 2022’de düzenlenecek törenle sahiplerine sunulacak.

FINDIK 34 LİRA 90 KURUŞ!

Fındık taban fiyatının 35 lira olması isteniyor!

Üreticiler, muhalefet partilerin milletvekilleri, ziraat odaları 35 lira için seslerini yükseltiyor.

2020 ürünü fındık 34 lira 90 kuruştan satıldığına göre 2021 yılı ürünü fındık 35 lira neden olmasın!

AKP-MHP VAR, CHP-İYİ PARTİ YOK!

Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi toplantısı AKP, MHP, CHP, İYİ Partili üyelerin katılımı ile yapıldı. Belediyenin basın müdürlüğü tarafından servis edilen habere ait fotoğraflarda AKP, MHP ve hatta bürokratlar var, CHP ve İYİ Parti yok!

KANAL ATA BAKIM MODUNDA

Atakum Belediyesi’nin sosyal medya (You Tube, Twitter, Facebook, Instagram) üzerinden faaliyete geçirdiği Kanal Ata televizyonu 19 Mayıs 2021 tarihinden itibaren yayınına ara verdi. Yapılan duyuruda “Web sitemiz geliştirme ve iyileştirmeler için bakım modundadır, bir süre sonra tekrar ziyaret eder misiniz?” denildi.

UNVAN DEDİĞİN NEDİR Kİ

Malatya’dan Samsun’a atanan sözleşmeli memur kapıdaki Abone İşleri Dairesi Başkanı isimliğine kendi ismini koymuş

SASKİ’den yapılan bilgilendirmede şöyle denildi:

“Kapıda zaten Abone İşleri Dairesi Başkanı isimliği vardı. Kendi ismini, iş ve işlemler için görüşmeye gelen vatandaşlara kolaylık olsun düşüncesiyle biraz da maksadını aşarak Daire Başkanı isimliğinin altına koymuş.”

Unvan dediğin nedir ki; her maksadını aşan kendini daire başkanı olarak görüyorsa, bunu kendisine verilen söze güvenerek yapmıştır.

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar