loading...
Samsun
DOLAR8.5512
EURO10.0853
ALTIN495.39
İSMAİL BAŞARAN

İSMAİL BAŞARAN

Mail: kuzeyhaber1@gmail.com

GÖĞSÜNDE ATATÜRK VAR DİYE Mİ?

Samsunspor Denizli’yi kendi evinde ağırladı. Karşılaşmanın başlamasıyla birlşikte bir kumpasa daha şahit olundu. Kendi evinde ölüm kalım mücadelesi veren Samsunspor oyuna golle başladı.

İkinci dakikanın başın da Kırmızı Siyan Beyazlı takım adaktayken Ahmet Cebe önünde bulduğu topa nefis vurdu ve takımını 1-0 öne geçirdi.

Golden önce bir olumsuzluk yaşandı. Tribünlere çakmak almayan görevliler nasıl  oldu da patlayıcı maddeler tribünlere girdi. O patlayıcılar her iki takımın konsantrasyonu bozarken durumdan yararlanan Samsunspor oldu.

Erken gelen gol Samsunspor’u ateşlerken Denizlisporlu futbolcular oyundan düştü. Bu durumu Samsunspor lehine çevirdi ve Ercan Yazıcı durumu 2-0 yaptı.

Bu golden sonra Kırmızı Beyaz Siyahlı takım oyunun kontrolünü tamamen eline aldı ve top çevirmeye başladı. Bu dakikalarda konuk takım bir süreliğine oyunda dengeyi sağladı ve Samsunspor’un yarı sahasına gitmeye başladı. İlk yarının sonlarına doğru Denizlispor’da Mehmet Akyüz, Hasan Kılıç’ın yerine oyuna dahil oldu.

Mehmet Akyüz oyuna girince Denizlispor atakları sıklaştı, Samsunspor kalesinin önüne çekildi bu anlayış sonucu da kalesinde golü gördü. İkinci yarının ilk dakikalarında da durum değişmedi. Samsunspor rakip kaleye gitmekte yine zorlandı.

Taraftarlar da tribünlerde dokuz doğurdu. 75. dakikada Mehmet Akyüz yine sahne aldı. Samsunspor savunmasında herkes uyudu, haliyle de top filelerle buluştu.

Özgür Yankaya sen hakem misin, Samsun’a hakem olarak mı gönderildin yoksa Göğsüğnde Atatürk anblemi olan Samsunspor’u kümeye düşürmek için mi?

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar