loading...
Samsun
DOLAR14.1746
EURO15.993
ALTIN813.10
YUNUS KILIÇ

YUNUS KILIÇ

Mail: yunus@hedefhalk.com

İki puan hakemin cebinde kaldı

Samsunmspor, galibiyet kadar deöğerli bir puanla Adana'dan dönmeyi başardı. Aslında galibiyeti kaçırarak döndü.

Maçın ilk yarısında Samsunspor adeta rakibini seyretti. Bu yarıda sahada Samsunspor yoktu.
Samsunspor, ikinci yarıda özellikle yediği golle yenik duruma düştükten sonra kendine geldi. Önce hakemin de hayranlıkla izlediği mükemmel bir beraberlik golünden sonra oyun üstünlüğünü eline geçirdi. Ardından Adana'da galibiyeti kaçıran taraf oldu. Beraberlik golünde genç Enes adeta yıldızlaştı. Kafa ile golü kaydeden Çağrı Ortakaya'nın zamanlaması mükemmeldi. 
Adana Demirspor'u Samsunspor'un elinden resmen  hakem Erkan Engin kurtardı. 
Sayın Engin, maçın son dakikaları, Samsunspor'un buz gibi golünü vermiyorsun, faül mü var, temas mı var, ofsayt mı var. Bunların hiçbirisi yok. Şimdi vicdanın rahat mı? Bir takımın hakkını resmen gasp ediyorsun. Artık Adana sana madalya vermeli..
Bir dakika sonra... Böyle pozisyona bir çok hakemin düdük çaldığı penaltıyı vermiyorsun. İçin dahat mı? Belli ki Adana Demirspor'un kurtarıcılığına soyunmuşsun. Yazık... Sana böyle bir ligde bu düdüğü çaldıranlara yazıklar olsun.
Böyle maçlarda beraberlik, alınan bir puan galibiyet kadar değerli. Şu kritik bölümde denk güçteki rakiplerle mücadele etmek te bir şans doğrusu. 
Ara transferinde birçok oyuncun gitmiş. Tahta kapalı olduğu içinde takviye yapamamışsın. Bu kadroyu, bu yapıyı da Sayın vali Osman Kaymak'ın olağanüstü gayretleri ile korumuşsun. Sayan Kaymak'a ve onun başlattığı kampanyaya destek olan herkese Samsun çok şey borçlu. 

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar