loading...
Samsun
DOLAR14.1746
EURO15.993
ALTIN813.10
CEMİL CİĞERİM

CEMİL CİĞERİM

Mail: cemilcigerim@gmail.com

KIRMIZI AYIBINDAN KURTULAMAYIZ

Fotoğrafı gazetemiz yazarı eczacı Sadi Subaşı çarşamba günü saat 18.00’de işyerinin üst katındaki çalışma odasının penceresinden çekilen fotoğrafı paylaştı.

“Covid-19 haritasında bu kafa ile kırmızı ayıbından kurtulamayız” diyen Ecz. Sadi Subaşı tepkisini şu sözlerle dile getirdi:

“Mecidiye Caddesinden bir görüntü. Sanmayınki işyerleri bu kalabalıktan nasibi çıkartıyor. Bu kalabalık zaman geçirmek için çoluk çocuk sokağa dökülmüş sorumsuz ve saygısız vatandaş olma niteliğini kaybetmiştir güruhtur. Bu sorumsuzlarla kimse baş edemez. Olan kurallara uyarak evlerine kapanan başta 65yaş üstü olmak üzere sorumlu vatandaşlara oluyor. Çok iddialı bir söz söyleyeceğim. Bu sorumsuzlar, kendilerinin virüs bulaştırdığı vatandaşlardan hayatını kaybedenlerin katilidir.”

Baştan sona kadar haklı!

Bu kafa ile kırmızı ayıbından biraz zor kurtuluruz!

SAMULAŞ GÜNCELLENİYOR

SAMULAŞ Hafif Raylı Sistem İşletmesi resmi internet sitesinde başkanın mesajı, hakkımızda, tarihçe, kalite politikamız, logo ve marka ilgili bilgilere anında ulaşıyorsunuz.

Konu organizasyon yapısı ile yönetim kuruluna gelince bilgiye ulaşamıyorsunuz.

Organizasyon yapısı ve yönetim kurulu kamuoyundan nedense sır gibi saklanıyor.

Nedense yapılan güncelleme aylardır tamamlanmıyor.

SAMULAŞ Yönetim Kurulu’nda Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ile Genel Müdür Enver Sedat Tamgacı olduğu biliniyor.

Yönetim Kurulu’nun diğer üyelerinin kimlerden oluştuğu bilinmiyor.

Aylar önce başlayan “güncelleme” bitmiyor!

Yönetim Kurulu’ndaki beş on kişinin (sayısı ne kadarsa) isimlerini yazmak, yazdırmak bu kadar zaman alıyorsa, diğer işler nasıl yapılıyor diye merak etmemek elde değil.

FINDIKTA CİDDİ DON HASARI VAR

CHP Ordu Milletvekili Dr. Mustafa Adıgüzel, Tarım Sigortaları Havuzu (TARSİM) eksper raporlarını açıkladı.

Raporlar fındıkta yaşanan don zararını açık bir şekilde gözler önüne seriyor.

Geçtiğimiz günlerde Karadeniz Fındık ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Başkanı Edip Sevinç “don fındığa iyi geliyor” diye bir açıklama yapmıştı.

CHP’li Adıgüzel, bakın tepkisini nasıl gösteriyor:

“İlk belirlemelere göre Birçok yerde yüzde 30 ile yüzde 80 yanık var. Televizyona çıkıp don fındığa iyi gelir diyenler. Nasıl iyi gelmiş mi? Milletin karşısına çıkıp yalan söylemeye de utanmadınız. Belki şimdi biraz utanırsınız.”

ÜYE ROZET TAKMA

CHP Örgütlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, mart ayının son haftasında Samsun’a gelecek.

Oğuz Kaan Salıcı Atakum Belediyesi Vedat Türkali Eğitim Sanat ve Kültür Merkezi’nde düzenlenecek “üye rozet takma” törenline katılacak.Salıcı yeni üyelerin rozetlerini takacak.

Oğuz Kaan Salıcı Samsun’da gündeme ilişkin açıklamalarda da bulunacak.

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar