loading...
Samsun
DOLAR14.1746
EURO15.993
ALTIN813.10
YUNUS KILIÇ

YUNUS KILIÇ

Mail: yunus@hedefhalk.com

Liderlik beklerken can sıkan yenilgi

İşte can sıkan bu hesapta olmayan yenilgiler. liderlik hesabı yaparken Keçiörengücü yenilgisi bütün hesapları altüst etti.

Keçiörengücü'ne özellikle sahamızda yenileceğimizi rüyamda görsem güler geçerdim. 
Bazen ummadığın taş baş yarabiliyor. Keçiörengücü karşısında alınan bu beklenmedik yenilgiyi böyle yorumluyorum. 

8 maçlık galibiyet serisinin ilk yarı sonuna kadar firesiz devam edeceğini hesap ederken, alınan bu beklenmedik yenilgiyi iş kazası kabul etmek lazım. Oyuna bakarsan, ortaya konan mücadeleyi masaya yatırırsan, bu yenilgi bir kaza değil, resmen yenilgi. Liderlik hesabı yaparken, liderden bir anda dört puan geride kalmak, sıkıntıya yol açacağa benziyor. 

Keçiörengücü karşısında mücadele yok, baskılı oyun yok, oyun kurmada zorlanıyorsun. Oyunda, mücadelede, sahadaki duruşta, alınan yenilgide Samsunspor'a yakışmıyor. Samsunspor'a dünkü bu başarısızlığı yaşatan bu kadro, silkinip başarı için ligin dümenini eline geçirmesi lazım. 

Bu takımı oluşturmak için her şeyini ortaya koyan başkan İsmail Uyanık'ı maç sonunda tribünde bitkin görmek içimi acıttı. Ne sevgili başkan, nede bu yüce camia böyle acılar yaşamaya layık değil. 

Bu takımın formasını giyenler, kendinize gelin, silkinin, size verilen değerin karşılığını verin, bu takımı hak ettiği yere ulaştırmak için için lütfen şaha kalkın. 

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar