loading...
Samsun
DOLAR12.4902
EURO14.1202
ALTIN713.05
ORÇUN DEMİRSOY

ORÇUN DEMİRSOY

Mail: orcundemirsoy@gmail.com

Mesele net çizgi ince

Ümraniyespor maçının ardından maalesef sakatlar kervanına Recep Burak Yılmaz'da eklenince hoca rotayı Barış Başdaş ve Boli ikilisine çevirdi.

Barış'ın fazlası ile Recep Burak’ın yerini dolduracağından kuşkum yok . Fakat beni tedirgin eden özellikle Soner, olmak üzere Ali ile birlikte bölgelerinde yetersiz kalmaları 
orta alanda Fofana ve her maç üzerine koyan bir Diomande izliyoruz. Osman zaten mükemmel, Hasan ise geçen seneki görüntüsünden uzak olsa da ilerleyen haftalarda daha iyi olacağını umut ediyorum.


Lig'de 5 maçlık önemli bir seriye çıkacak olan Samsunspor Cumartesi günü deplasmanda oynayacağı Menemenspor maçı ile start verecek. Sırası ile Erzurumspor içerde, Bandırmaspor dışarıda, Manisa içeride ve Eyüp dışarıda olmak üzere birbirinder zorlu maçlar bizleri bekliyor. İşte bu maçlar bu sezonunun özeti olacak. Takımımız için açıkçası bu maçlardan çok şey beklemiyorum. Takımımızın zaafları çok rakipler güçlü ve hatta bizden daha iyileride var. Umarım yanılan ben olurum!


Samsunspor daha çok şampiyonluk değilde medyada farkındalık mesajları veriyor. Galiba o pazarda iyiyiz. Bu sezon kurulan kadroya baktığımızda bir önceki sezona göre fazla para harcanmadı sanırım. Yanlışım varsa düzeltin lütfen…


Benim buradan çıkardığım kendi düşüncemdir. Samsunspor bu sezon direk şampiyonluğa değilde mütavazi kadrosuyla ilk altı içinde yer bularak oradan şansını zorlayacak gibi görünüyor. 
Ne olursa olsun bir şekilde bu ligden sıyrılmamız gerekiyor!

Bu ligde çıkmakta kalmakta çok zor olacak, kulüpler  birbirinden kaliteli takımlar yaptı. Her bir takımı incelediğimizde birkaç kulüp haricinde birbirine denk takımları görüyor ve bir ah çekiyorum, yanıyor içimiz geçen sezona! Sevdiğim bir hikayeden kısa bir alıntı ile sizleri baş başa bırakıyorum . İnsanların duruşları ve maksatları vardır.  Bazen maksat içte kalır, haberdar olmayız. 
Bazen de maksat hasıl olur ancak niyet farklıdır. 

Hayatta kimi zaman olumsuz, şer, zararlı, kayıp olduğunu düşündüğümüz olayların belirli bir süre sonra  aslında olması gerekenin ta kendisi olduğunu anlarız.  "İyi ki olmamış" dediğimiz anlar bile olmuştur.  Kurt görünümlü "mertlik" midir, aradığımız yoksa "kuzu" görünümlü ihanet mi?  Mesele net, çizgi ince.  İradesine hükmeden hakikat gibi..

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar