loading...
Samsun
DOLAR14.1746
EURO15.993
ALTIN813.10
REMZİ KOZAL

REMZİ KOZAL

Mail: remzi@hedefhalk.com

Şampiyon Samsunspor seslerini duyar gibiyim…

Artık bir mazeretimiz yok. Eksiğimiz yok. Ortam uygun. Evet, epeyce yalpaladık. Sıkıntılı bir dönemden geçtik. Geçmişimiz geleceğimize ışık tutacaktır. Emeği geçen, katkısı olan herkese minnettarız ve teşekkür ediyoruz.  Ama,  bundan sonra;  şampiyonluk hedefine kilitlenecek ve önümüze bakacağız. 

Samsun’un Samsunluların ümidi

Bizim işimiz çaka satmak, hava atmak, birilerine ayar çekmek olamaz. Üç beş ahbap bir araya gelip yemek yemek, çay içmek;  ya da sosyal medya da şurada, burada boy göstermek bizim işimiz değildir.  Samsun’un ve Samsunluların ümitlerini bağladığı insanlar,  pek ala bunu bilmektedirler… Gönlümüz geçen, birlik içerisinde hep beraber hedefe kilitlenmektir ki; başarı için de buna ihtiyaç vardır.

Hiç kimse kendisini sorumluluktan bir kenara çekmemelidir. Eğer sorumluluk almıyorsak, en azından susup bir kenarda oturmayı da bilmeliyiz. Yani “hem kel hem foduk” durumuna düşmemeliyiz.  Her halükarda, Samsunspor bu sezon, inşallah ŞAMPİYONLUK ipini göğüsleyecektir.  Yanında olup çok daha güçlü bir şekilde yürüyebilmeliyiz…

Başkanımız Yüksel YILDIRIM, Teknik Direktörümüz Ertuğrul SAĞLAM ile…

Başkanımız Yüksel YILDIRIM ve teknik direktörümüz Ertuğrul SAĞLAM ile yeni bir sayfa açılmış bulunmaktadır. Ben de, bu yeni dönemde ŞAMPİYON SAMSUNSPOR seslerini bizzat duymak için Samsun’da - Kutlukent’te, Tekkeköy’de olacağım. Samsun için, Samsunspor için; bütün Samsunluları bir ve bütün olarak orada görmek istiyorum.

Biliyorum,  bu şampiyonluk bize yetmez. Hedefimiz, süper ligdir. Buradan aldığımız ivme ile inşallah gelecek sezon da süper lig için mücadele edeceğiz. Samsunspor bunları hak etmiş bir takımdır.

Top yekun görev başına…

Samsunspor’un şampiyonluğu ile birlikte,  Samsun’da yükselecektir. Yeniden Samsun’u ve Samsunspor’u süper lige taşımak için elbirliği ile çalışacağız/çalışmalıyız.

Yalnız Samsun’daki Samsunlular değil, Türkiye’nin ve dünyanın dört bir tarafına yayılmış Samsunluların top yekun birlik ve beraberlik içerisinde desteğine ihtiyaç vardır.  Yakaladığımız bu yükseliş fırsatını,  zafere ulaştırıncaya kadar durmak, dinlenmek yok…

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar