loading...
Samsun
DOLAR14.1746
EURO15.993
ALTIN813.10
YUNUS KILIÇ

YUNUS KILIÇ

Mail: yunus@hedefhalk.com

Şampiyonluk uçtu

YILPORT Samsunspor'un şampiyonluk mücadelesi, Sarıyer beraberliği ile sona erdi. 

Sahasında Sarıyer'le berabere kalan Kırmızı-Beyazlıların, 1. lig şansı artık Play-Off'lara kaldı gibi. 

Samsunspor, gol atmayı unutmuş sanki. bu takım idmanlarda gol çalışması yapmıyor mu? Bütün gol denemeleri ferdi hareketlerde geldi.

Samet'in 36. dadikada attığı gerçekten çok güzel golü ile takımın havasının değişeceği, gollerin devamının geleceğini düşünmüştük. Ama olmadı yine 1-0'ın üzerine yattık. 

Tansiyonu yüksek, stresi yüksek maçı hakemde kaldıramadı. Futbolcuların birbirlerini tartaklamalarını, tokatlamalarını, kasti tekmeleri görmezden geldi. 

Bu hakem, 48. dakikada, 50. dakikada ve 90+5'te penaltı pozisyonlarını da görmeyerek es geçti. Bir çok maçta bu pozisyonların daha hafifleri penaltıyla cezalandırıldı.

Samsunspor, hep rakiplerinin korkulu rüyasıydı, Samsunspor'a karşı ölümüne oynuyorlardı. Buna birçok maçta hakemlerde eklendi. 

88. dakikada kadar maçı oyalayan Samsunspor bunun faturasını acı ödedi. Bu kadar kolay gol nasıl yenir aklım almıyor. 

Şampiyonluk hayallerimize sahamızda son verdik. Şimdi play-off'ta tutunabilecek miyiz? O önemli. Sahaya en ufak müdahalesi olmayan, oyuncu değişiklikleri ile şaşkınlık yaşatan hoca, sahaya sürdüğü takımı da tiyatro seyircisi gibi izliyor. Golü yiyeceğimizi herkes gördü, ama bizim hoca görüp bir türlü önlem alamadı.

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar