loading...
Samsun
DOLAR14.1746
EURO15.993
ALTIN813.10
REMZİ KOZAL

REMZİ KOZAL

Mail: remzi@hedefhalk.com

Samsun ve Samsunspor…

Değerli dostlar, Samsun’a ve Samsunspor’a deryada leke misali her kim bir hizmet vermiş ise; ona minnettarız ve her zaman minnetle, saygıyla, sevgiyle anarız. Bundan böyle, Samsun ve Samsunspor adına her kim hizmete soyunmuş ise; onun çevresinde kemikleşerek bir ve bütün olup hedefe kilitlenmek, bizim boyun borcumuzdur. İlk hedefimiz; Samsunspor’u şampiyon yapmak ve Samsun’u olabildiğince ileriye taşımak olmalıdır.

Samsun kara sevdamızdır

Bizim Samsun sevdamız, bir kara sevdadır ve hiç bitmez, bitmeyecektir. Kişisel ego ve beklentilerimizi bir kenara koyup yola çıktık. Bizim için mutluluk Samsun ve Samsunspor’un başarısıdır. Hiç kimse bu ulvi duruşu yanlış anlayıp farklı mecralara çekmemelidir. İnanıyorum ki; Samsun’un ve Samsunspor’un da her şeyden çok birliğe, beraberliğe ve başarıya ihtiyacı vardır.

Gerek Samsun’da ve gerekse İstanbul, Ankara ve Bursa başta olmak üzere hemşehrilerimizin yoğunlukta bulunduğu her yerde, öncelikle birlik ve beraberlik içerisinde olmak, ilk ve en önemli olmazsa olmazımızdır. Bir ve bütün olmadığımız taktirde, bunun zararını her bir fert başta olmak üzere, Samsun ve Samsunspor görmektedir, görecektir.

Birbirimize kenetlenmeliyiz

Akıllı, yetkin insanlar; durumdan fayda çıkarabilendir. İster tüccar olsun, ister bakkal olsun zararını göre göre bir adım atar mı? Hele hele yıllarını STK’lara vermiş duayen, kanaat önderi, aksakal konumuna ulaşmış insanların birlik ve beraberliğin önemini bilmeleri kadar, daha önemli ne olabilir?

Zaman birlik ve beraberlik zamanıdır. Başarı ve gelecek birlik ve beraberliktedir. Artık bundan böyle, her kim Samsun ve Samsunspor adına yola çıkmış ve adım atmakta ise; başarı için, hep beraber yanında olmalıyız. Amaç bir, yol bir, güç bir; gelecek başarılarla dolu olacak ve başarısızlığın lideri olmak yerine,herkes başarının bir bölüşeni olarak mutlu olacaktır

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar