loading...
Samsun
DOLAR8.3521
EURO9.9353
ALTIN486.52
İSMAİL BAŞARAN

İSMAİL BAŞARAN

Mail: kuzeyhaber1@gmail.com

SAMSUNLU AÇIKLAMA BEKLİYOR

Samsun Valisi Osman Kaymak bir açıklamada bulundu ve vatandaşın yüreğine su serpti. Vali Kaymak “'Samsun'da corona virüsünden pozitif kimse yok” dedi.

Vali Osman Kaymak, Samsun'da tedbir amaçlı 10 kişinin corona virüsü şüphesiyle gözetim altında tutulduğu ancak pozitif bir vaka görülmediğini dile getirdi. Vali Bey’in bu açıklamasının gerçek olduğuna inanmak istiyorum da bir türlü inanamıyorum. Asla “Vali Bey yalan söylüyor” demiyorum, böyle bir hadsizlik yapmam, kafam karışıyor kafam.

Umreden dönenler Ankara’da İstanbul’da başka illerde karantina altına alınıyor da Samsun’a gelenler neden karantina altına alınmıyor, Samsunlular bu soruyu soruyor.

Gelen uçakta 66 umre ziyaretçisi olduğuna sosyal medya üzerinden dikkat çekildi. Anlatılana göre herkes 60 yaşın üzerindeymiş ve öksürükten geçilmiyormuş.

Valilik bu işi atlamış olabilir belki, Samsun’a gelen uçak 23.55’de inmiş alana. Öksürük sesinden de geçilmiyormuş uçakta.

İddialar ciddi, umreden gelenler ve aynı uçakta bulunan yolcular karantinaya neden alınmadı, vatandaş açıklama bekliyor.

Kulaktan kulağa fısıldanan söylentiler ayyuka çıkıp insanları tedirgin etmeden bir yetkili çıkıp da işin gerçeğini açıklamalı.  En azından uçakla ilgili gerçekleri anlatmalı Samsunlulara.

 SAMSUNSPOR EMİN

Samsunspor kendi evinde Zonguldak’ı da devirip üç puanın sahibi olurken şampiyonluğa emin adımlarla ilerliyor. Samsunspor hafta sonu aldığı galibiyetle rekor da kırdı. 12’de 12 yaptı.

Ancak futbol müsabakalarını şova dönüştüren taraftardan ve seyirciden yoksun oynanan karşılaşmaya taraftar alınmayıp tribünler boş kalınca bir gerçek ortaya çıktı. Futbol taraftarsız oynanınca şov olmaktan çıkıyor.

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar