loading...
Samsun
DOLAR14.1746
EURO15.993
ALTIN813.10
REMZİ KOZAL

REMZİ KOZAL

Mail: remzi@hedefhalk.com

SAMSUNSPOR VE YÜKSEL YILDIRIM

Değerli dostlar, son günlerde sosyal medyada Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'ı hedef alan bazı paylaşımlar, özellikle Samsun dışındaki Samsunlular olarak, bizleri ziyadesi ile üzüyor. Bu tür paylaşımların ne paylaşım yapanlara ve ne de Samsun’a ve Samsunspor’a bir faydası olmadığı gibi zararı saymakla anlatılamayacak kadar çoktur.

Bu paylaşımları yapanların Samsun’a ve Samsunspor’a zarar vermesine asla izin verilmemelidir. Hele hele kesinlikle çanak tutulmamalı, dışlanmalı ve ayıplanmalıdır. Samsunspor’a sahip çıkmak her Samsunlu'nun en önde gelen görevi olmalıdır.

Eğer birileri Samsun ve Samsunspor için bir katkı yapmak istiyorsa onun yeri ve şekli bellidir. Ama hiçbir katkısı, faydası olmayanların; sağda solda konuşup, suyu bulandurmaya çalışmaları, mahalle dedikoducuları mertebesinden öte bir değer taşımamaktadır.

YÜKSEL YILDIRIM BİR YİĞİT ADAM…

Samsunspor dibe vurmuşken bir yiğit adam çıkıyor ve bütün varlığı ile gövdesini taşın altına koyuyor; adeta ipten idamlık birisini alırcasına, sihirli bir dokunuşla, isminde olduğu gibi Samsunspor’u yükselişe geçiriyor.

Bu yiğit adama ancak ve ancak şapka çıkartılır. Göreve getirilen, Sağlam bir hoca ile Yıldırım hızıyla Samsunspor, 1'nci Lige çıkıyor.

Ertuğrul Sağlam hocam ve Yüksel Yıldırım başkanımızla, İnşallah, bu yıl Süper Lige çıkacak ve layık olduğumuz yerde olacağız. Bizler Samsun ve Samsunspor sevdalıları olarak, bir bütün, hedefe kilitlemiş ve şampiyonluk için hayallerimizin gerçek olacağını görüyor, bununla mutlu oluyoruz.

SAMSUNSPOR DEĞİL, SAMSUN DA SÜPER LİGE ÇIKACAK…

Yalnızca Samsunspor’un Süper Lige çıkacağını düşünenler var ise yanıldıklarını belirtmek istiyorum. Samsunspor ile beraber, her şeyden önce Samsun ekonomisi de Süper Lige çıkacaktır. Samsun kültürü, turizmi, siyaseti ve STK’ları ile bir bütün olarak Süper Lige çıkmış olacağız. Üretim, istihdam, ticaret artacak…

Çok önemli olmakla birlikte işe yalnızca bir spor olarak bakamayız. Çok daha ötesinde kazanımları ve yansımaları olacaktır. Birçok olumsuz imajı ortadan kaldıracak ve yeni bir çıkış yakalamış olacağız.

Bu meyanda birlik ve beraberliğimizi güçlendirip, meşru zeminlerde top yekun hedefe kenetlenmek, sonuç almak için çok önemli olmaktadır. Bu çıkışa bir katkı sunamayanlara tavsiyemiz gölge etmesinler yeter

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar