loading...
Samsun
DOLAR14.1746
EURO15.993
ALTIN813.10
CEMİL CİĞERİM

CEMİL CİĞERİM

Mail: cemilcigerim@gmail.com

SASKİ’DE ‘PANO’ DEĞİŞMEDİ

Fatih Yıldız’ın görevinden alınmasından sonra Samsun Su Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürlüğü görevine getirilen Bahattin Yanık, makam odasındaki panoda Mustafa Kemal Atatürk ve Recep Tayyip Erdoğan’ın resimlerinin yanında yer alan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in resmini kaldırmadı.

Kamu kuruluşlarında makam odalarında Cumhuriyetin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün fotoğrafının yanında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın fotoğrafı yer alırken, SASKİ’de genel müdür değişmesine rağmen gelenek sürdü. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in fotoğrafı Atatürk ve Erdoğan fotoğraflarının yanında yer aldı.

31 Mart yerel seçimlerinden sonra Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürlüğü görevine getirilen Fatih Yıldız, makam odasındaki panoya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in de fotoğrafını asmış, kamuoyunda oluşan tepkilere rağmen kaldırmamıştı.

Fatih Yıldız’ın bir ay önce görevden alınmasının ardından SASKİ Genel Müdürlüğü görevine getirilen Bahattin Yanık da panoda asılı bulunan Mustafa Demir’in fotoğrafını kaldırmadı. Mustafa Demir de böylece Atatürk ve Erdoğan’ın yanında ‘Türk büyüğü’ olarak yer almış oldu!

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar