comdata sag dikey
loading...
Samsun
DOLAR8.3339
EURO10.0592
ALTIN480.92
ORÇUN DEMİRSOY

ORÇUN DEMİRSOY

Mail: orcundemirsoy@gmail.com

Şimdi uzakları yakın etme zamanıdır…

Sonucu merakla beklenen Samsunspor Bursaspor maçı 19 Mayıs Stadyumu'nda izleyenlere gerçekten seyir zevki bol gollü bir maç ve izletti.

Hafta  içi yaşanan gelişmeler takıma nasıl yansıyacağı taraflı tarafsız herkesin merak konusuydu.

Müsabakanın başlamasıyla gelen gol adete Samsunspor'un maça 1-0  önde başlamasına sebep oldu.

2. dakikada skoru yakalaması Samsunspor'un oyunu istediği gibi yönlendirmesine dakikalar ilerledikçe oyuna ağırlığını koyması mücadele pres ve birliktelik Samsunspor adına hepimizi umutlandırdı.

Müsabakanın  Samsunspor adına skoru sizi yanıltmasın Cevval Bursaspor kalecisi ve direkler birazda son vuruşlardaki şansızlığımız farkın daha da açılmasına izin vermedi.

Yönetimin, özellikle Başkan Yüksel Yıldırım'ın olaylara el atması takımı pozitif şekilde etkilemiştir.

Sahada olağan üstü bir mücadele, hiç izlemediğimiz bir Samsunspor gördük!

Şimdi önemli olan yeni  başlangıçlarda kalan maratonda maçlarda yarışı nasıl götüreceğinizin planlamasının doğru yapılmasıdır.

Yönetimi ve teknik ekibi kalan üç haftada strese sokmadan sabredip son doksan dakikaya kadar sükûnet ile beklemek ve izlemek kulübün menfaatinedir.

Bu kaotik süreç büyük Samsunspor camiasının kendi içinde uyumu ve birlikteliğiyle atlatılacak ve takımımız arzu ettiği Süper Lig hedefine ulaşacaktır.

Bu maç Samsunspor’a yüreğini vermiş gönülleri yeşertmiştir. Sahada oynayan her futbolcu kardeşimiz iki kişilik oynamış terinin son damlasına kadar bu maçı kazanmayı hak etmişlerdir.

Maçın özellikle öne çıkan oyuncuları Jugurtha Hamroun , Brice Dja Djedje , Mücahit Albayrak , Vukan Savicevic , Yasin Öztekin oldu bana göre…

Attığımızdan fazlasını kaçırdık adeta !!!

Bunları konuşmak inanın çok güzel bir duydu…

Samsunspor ve cefakar taraftarı bir nebze olsa da rahatlamış ve umutlarını kalan haftalara bırakmıştır.

İyisi ve kötüsüyle uzun bir lig maratonun sonuna geldik Samsunspor şehir olarak da takım olarak da Süper Lig'i hak etmiştir.

Şimdi uzakları yakın etme zamanıdır…

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar