loading...
Samsun
DOLAR8.431
EURO10.0108
ALTIN491.52
İSMAİL BAŞARAN

İSMAİL BAŞARAN

Mail: kuzeyhaber1@gmail.com

Süper lig aşkına

Samsunspor Süper Lig yolunda son virajı da Alanyaspor’u yenerek döndü ve düzlüğe çıktı. Kımızı Beyazlılar bu düzlükte Cuma günü İstanbul’da Bahçeşehir Stadı’nda Antalyaspor ile karşılaşacak.
Erhan Altın’ın talebeleri Alanya’daki karşılaşma sonrası İstanbul yoluna çıkmadan önce hafif bir ter idmanı yaptı.
İstanbul’da dış dünya ile irtibatını kesen Samsunspor’da MBilla’nın ayağındaki zedelenmenin dışında sakat bulunmuyor. MBilla’nın ayağındaki sakatlığın ise İstanbul’daki karşılaşmada oynamasına engel teşkil etmediği belirtiliyor.
Alanyaspor karşılaşmasında Samsunspor Teknik Direktörü Erhan Altın’ın değişiklikler nedeniyle sahaya sürdüğü üç futbolcu Eren Tozlu,  Recep Niyaz ve Alperen Pak attıkları birer golle galibiyetin mimarları arasında yer aldı.
Oyuna sonradan giren futbolcuların da tam anlamıyla hazır durumda olmaları hem teknik heyet hem yöneticiler ve hem de taraftarları sevindirdi.
Alanyaspor karşılaşmasında forma giyen futbolcular tek tek ele aldığımız zaman,  Antalyaspor karşılaşması öncesi şehri ve taraftarı umutsuzluğa düşürecek bir durumun olmadığı görülüyor.
Kaleci Soner’in son derece formda olması hem savunmada yer alan futbolcu arkadaşları Ahmet Burak, Sezer, Murat ve Tuna’yı hem de tribünleri dolduran taraftarları umutlandırıyor.
Samsunspor’un ikinci bölgesinde Hasan Kılıç, Mustafa Sevgi, Taha Yalçıner oynuyor, kendilerine zaman zaman Recep Niyaz ve Fatih Kılıçkaya yardım ediyor. Oyunda olan veya kenarda oyuna girme sırası bekleyenler şu sıralar formlarını zirvesinde bulunuyorlar.
Üçüncü bölgede MBilla ile Ofoedu ve Musa Aydın yer alıyor. Bu bölgede Eren Tozlu ve Alperen Pak Samsunspor’un gol ayakları oluyorlar.
Samsunspor’un on ikinci adamı taraftarları da üzerlerine düşen görevi fazlasıyla yapıyor.

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar