loading...
Samsun
DOLAR8.658
EURO10.1795
ALTIN488.66
ORÇUN DEMİRSOY

ORÇUN DEMİRSOY

Mail: orcundemirsoy@gmail.com

TUHAF ŞEYLER...

Gün geçmiyor ki Samsunspor’da bir gariplik daha yaşanmasın!
Kombine muammasından Brice Dja Djedje çıkmazına yaşanan gelişmeler taraftarı üzmüştür.
Özellikle Djedje gibi kaliteli bir futbolcunun birden bire ailesini bahane ederek takımdan ayrılmak istediğini söylemesi kafalarda soru işaretleri bıraktı.
Taraftarın en çok sevdiği oyuncuların başında gelen Brice Dja Djedje hakkında açıklamalarda bulunan Mustafa Aztopal’ın söylemleri beni açıkçası tatmin etmedi!
Böyle bir futbolcuyu elde tutmak için Samsunspor’un elini taşın altına koyması gerektiğini herhalde yalnız ben düşünmüyorumdur!
Geçen sezon bazı kalitesiz (?) oyuncuların aksine takımı için kendini paralayan terinin son damlasına kadar aldığı paranın hakkını hak eden Djedje bu sene takımın incisi aynı zamanda kaptanı olmayı hak etmişti bence…
Bu karakterde bir oyuncunun kaptanlık ile onura edilerek parasal anlamda da kendisinden fedakarlık değil aksine bir şekilde desteklenmesi gerekiyordu.
Ange-Freddy Plumain, Vukan Savicevic, ve Tomane kalacak diye Djedje gözden çıkarılıyorsa Camiamıza geçmiş olsun !
Bu üç futbolcu bir Djedje etmiyor. Son alınan yerli transfer Alaaddin Okumuş ise sağ beki kaldıracak kapasitede değil gibi görünüyor. Samsunspor'da yapılan transfer politikasını artık anlayamıyorum bir nokta atışı transfer oluyorsa, ikisi yada üçü karavana maalesef!!!
Diğer bir mesele ise; Kombine bilet fiyatlarında ayrıcalık uygulandığı iddialarıdır.
Başkan Yüksel Yıldırım ise  bu konuda yaptığı açıklamada, kombine satışında kastedilen, eski sezonlarda kombine sahibi olan ve Hatıra Kombinesi alan taraftarlarımızın, yeni sezonda sınırlı sayıdaki kapasiteye dahil olup, kombine sahibi olabilmesi için verilen erken satış önceliğidir diyerek daha fazla uzamadan açıklığa kavuşturarak konuyu noktalamıştır.
Bir diğer gariplik ise Samsunspor, Bolu kampında  Adanaspor ile yaptığı  hazırlık maçının herkesten gizlenmesi...
Bu hazırlık maçları sosyal medyadan ne hikmetse duyurulmadı.
Samsunspor zorlu geçecek bir sezonun açılışına  yaklaşırken kafa olarak da takım olarak da hazır gibi gözükmüyor.
Umarım yanılan ben olurum…

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar