loading...
Samsun
DOLAR14.1746
EURO15.993
ALTIN813.10
CEMİL CİĞERİM

CEMİL CİĞERİM

Mail: cemilcigerim@gmail.com

YÜRÜYÜŞ-ATHENA KONSERİ SAMSUNSPOR-SAKARYASPOR

Bir yanda; Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu ve Koç Holding iş birliğiyle planlanan 1919 metrelik Türk bayrağı eşliğinde gerçekleşecek ve Mustafa Kemal Atatürk’ün Bandırma Vapuru ile Samsun’a ayak bastığı yer olan Tütün İskelesi’nde sonlanacak olan, “Büyük Halk Yürüyüşü.” Ardından bu alana kurulacak Koç Spor Fest sahnesinde Athena ve Aslı Gökyokuş’un vereceği konser.

Diğer yanda; Türkiye 1. Ligi’ne çıkabilmek için mücadele eden Samsunspor’un Sakaryaspor ile yapacağı Play Off Çeyrek Final rövanş karşılaşması.

Büyük Yürüyüş ve Athena ile Aslı Gökyokuş’un konserleri İlkadım İlçesi Tütün İskelesi’nde, Samsunspor-Sakaryaspor maçı ise Tekkeköy ilçesindeki 19 Mayıs Stadyumu’nda.

Yürüyüş saat 18.00’da başlayarak Tütün İskelesi’nde sona erecek.

Protokol konuşmalarının ardından lazer ve su gösterileri yapılacak. Aslı Gökyokuş ile Athena konserleri ile devam edecek.

Samsunspor-Sakaryaspor müsabakası ise saat 20.30’da başlayacak.

13 Mayıs Pazartesi günü Samsun’da iftar saati 19.43.

Yılport Samsunspor, Samsunluları Play Off Çevrek Finalin rövanş karşılaşmasına çekebilmek için maç öncesi Samsun Yeni 19 Mayıs Stadyumu’na iftar çadırı kurulacağı duyuruldu.

Açıklama şöyle:

“13 Mayıs 2019 Pazartesi saat 20.30’da oynayacak olan Yılport Samsunspor-Sakaryaspor Play-Off rövanş karşılaşması öncesinde 19 Mayıs Stadı dışında iftar çadırları kurulacaktır. Yılport Samsunspor Kulübü ile belediyelerimizin ortak çalışması sonucu oluşturulacak çadırlarda taraftarlarımıza ücretsiz iftar yemeği verilecektir.

Programa dair bilgiler, kulübümüzün resmi yayın organlarından ayrıntılı bir şekilde paylaşılacaktır.”

Tercih Samsunlulara kaldı!

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar