loading...
Samsun
DOLAR9.2879
EURO10.7597
ALTIN525.91

Kyani Şikayet

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Kyani Şikayet
Abone ol

Kyani Şikâyet Asılsız Mı?

Kyani, dünyada 64 ülkede Networking Marketing sistemi ile çalışan ve çok geniş müşteri portföyüne sahip bir firmadır. Şikâyetler anlamında değerlendirilecek olursa Türkiye’deki şikâyetler değil dünya genelinde yapılmış yorumlara bakmak en doğru düşünmeyi sağlayacaktır. Dünyada Kyani sistemi ile çalışan ülkelere bakıldığında şikâyetler yerine olumlu eleştirilere rastlanılmaktadır. Türkiye’de şikâyetlerin bu denli fazla olmasının nedeni, sisteme karşı henüz aidiyet duygusunun oluşmamış olmasından ve sisteme önyargılı bakışın çok fazla olmasından kaynaklanmaktadır. Buna göre de Kyani şikayet asılsızdır ve internet ortamı maalesef çok fazla asılsız ve kirli bilgilerle dolu olduğundan, özellikle sosyal medya aracılığı ile eleştiri, yorum ve şikâyet yazmanın yaptırımı ve riski bulunmadığından bu tür asılsız Kyani şikayet fazlasıyla rastlamak mümkündür.

Kyani Nedir ve Güvenilir Mi?

Kyani Networking Marketing sistemi ile çalışan bir ticari kuruluştur. İşleyiş biçimi diğer tüm Networking sistemlerinden farklı değildir. Buradaki mantık, siz ürün sattıkça ve sattırdıkça aşağıdan yukarıya doğru oluşan kazanç tablosundan payınızı almaktır. Networking Marketing kolektif bir biçimde hep birlikte para kazanma mantığına dayanır. Kyani şikayet ve yorumlara aldırış etmeden güvenle kayıt olabilirsiniz. Ne kadar çok ürün ne kadar çok sayıda kişiye satılırsa kazanç sürekli artmaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle tüm dünyada e-ticaret ve pazarlama adı verilen, zamandan kazandıran ve bir dükkân, kira reklam giderleri vs. olmadan insanların oturduğu yerden para kazanması ve alışveriş yapması mantığına dayanmaktadır. Dünyada uzun yıllardır varlığını sürdüren ve teknolojinin sıkça kullanılmaya başlamasıyla insan yaşamının bir parçası olan sistemle, Türkiye 90lı yıllarda tanıştı. Kyani şikayet yorumlarının aksine oldukça güvenilir bir kuruluştur.

 • Online Olarak Sistem Çalışıyor

Bu sistem, kısaca doğrudan ve online satış anlamına da gelmektedir. Genellikle, ek iş kapsamında yapılan bu ticaret biçimi, evlerden, iş yerlerinden olmak üzere insanların boş zamanlarında da rahatlıkla yapabilecekleri kazanç biçimidir. Türkiye’de de birçok Networking Marketing firması bulunmasına rağmen, dünyadaki diğer ülkeler kadar yaygın değildir. Son derece çağdaş ve teknolojik gelişmenin içinde bir yöntem olmasına rağmen kötü niyetli bir takım kişi ve sahte oluşturulan firmalar tarafından istismar edilmiştir. Dolayısıyla bu yönteme Türkiye de genellikle önyargılı bakılmaktadır. Oysa Globalleşen dünyanın, yakın gelecekte ticaret ve alışveriş biçimi budur ve uzun vadede tamamen buna dönüşecektir. Kyani şikayet aksineKyani Firması da bu e- ticaret kuruluşlarından ve Networking Marketing bir şirkettir.

 •  Sağlıklı Yaşam Ürünleri Sunan Sunuyor

Öncelikle sağlıklı yaşam ürünleri sunan şirket,  dünyada 64 ülkede faaliyetlerini sürdürmektedir. Ciddi anlamda kazanç sağlayan şirketin ürünlerinin organik olması ve kolaylıkla ulaşılabilmesi şirketi öne çıkaran ayrıcalıklardan biridir. Kyani sizin adınıza e-ticaret şirketinizi kurup yine sizin adınıza bir web sitesi oluşturmaktadır. Yapılması gereken ürünlerin tanıtımını yapmak ve ürünleri doğru anlatmaktır. Ürünlerin kalitesi konusunda ikna olup, müşteri bu doğrultuda ikna edilirse kısa sürede çoğalarak katlanan bir kazanç sahibi olursunuz. Ürünlerin yüz yüze satılması kadar, internet aracılığı ile de satış yapmak ve ürün tanıtmak imkânlarını da kullanmak mümkündür.

 • Online Olarak Her Bölgeye Satış Yapabilirsiniz

Adınıza şirket açıldığı andan itibaren, ürünleri Türkiye dâhil dünyanın 64 ülkesine satmanız mümkündür. Öncelikle kendi çevrenizden başlayarak oluşturulacak müşteri portföyü, gittikçe gelişerek büyüyecek ve tüm satışlardan kazanç sağlayacaksınız. Networking sistemindeki en önemli konulardan biri, sistemin işlerliğinin ve çalışma sisteminin devam etmesidir. Oturmuş bir sistemde çok kazanç elde etmek kaçınılmazdır. E-ticaret ve pazarlama yöntemlerinde, ürün satışından ziyade ürün satışlarını sağlayacak pazarlama ağına yeni üyeler katarak daha çok kazanç elde etmektir. Sistemin oturması ile belli bir rutine oturan müşteri ve üye ağı kendi içinde geliştikçe kazancın katlanarak artması kendiliğinden gerçekleşmiş olmaktadır.

 • Risksiz En Güvenilir Yapılacak İşler Arasında Yer Alıyor

Kyani şikayet yorumlarına bakmadan sizde güvenle bu işi yapabilirsiniz. Mali sorumluluğu ve riski olmayan, ek iş biçiminde de yapılabilen, belli bir eğitim düzeyi gerektirmeyen, günün her saatinde çalışabilme imkânı sağlayan bir iştir. Uzun vadede insan yaşamının bütün alanına girecek olan Networking e-pazarlama yöntemleri daha içselleşmiş ve daha fazla aidiyet oluşturacak düzeye ulaşacaktır.   Kyani 64 ülkeden satın yapan çok geniş distribütör ağına sahip bir firmadır. Siteye giriş yaptığınızda, Kyani hakkında uluslararası sağlanmakta olan ilişkiler ağını, satışlar ve ürünler hakkında geniş bir istatistik takibini de aynı anda yapabilirsiniz. Giriş yapmak için ise, açılan sayfanın sağ üst köşesinde giriş kısmına tıklayarak açılan ekranda sizden ID numaranız istenir. ID numaranızı yazıp şifre kısmına da oluşturduğunuz şifrenizi yazıp girersiniz. Bu girdiğiniz yer aslında sizin dükkânınızdır diyebiliriz.

Kyani Üyelik Gerçek mi?

Kyani üyelik, öncelikle konu hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacak eğitim seminerlerine katılarak gerek sistem hakkında gerekse ürünler hakkında bilgi sahibi olmanız en doğru yöntemdir. Eğitim seminerleri son derece önemlidir. Karar verdiğinizde, bir distribütör üyelik işlemlerinizi gerçekleştirir. Siz çalışmaya başlarsınız ve sizin Kyani ailesine kazandırdığınız üyeleri kayıt yaparsınız. Kyani şikayet ve çeşitli yorumlara bakmadan güvenle bu işi yapmak için üyelik yaparak ilk adımı atabilirsiniz. Bu üyelik kaydının nasıl yapıldığını kısaca özetleyelim. ID numarası ve şifrenizle sisteme giriş yaptığınızda, sayfanın sol üst kısmında raporlara tıklayıp ardından eski raporları açın. Oradan grafiksel soyağacı kısmına tıklayın, açılan sayfada üyelerin grafik halinde sıralanmasını göreceksiniz. Buradan yeni ekleyeceğiniz kişiyi limin alt kolu olarak ekleyecekseniz o kişiye tıklayın. Tıkladığınız kişinin ID numarasını not alın. Tekrar sayfanın sol tarafında bulunan menüden kayıt kısmına gelin. Kayıt kısmının hemen altında distribütör kaydına tıklayın. Programı kullanmak oldukça kolay sizi yönlendirerek hiçbir zorluk yaşamadan işlemlerinizi gerçekleştiriyorsunuz.

Kyani Ürünleri Doğal ve Güvenilir mi?

Kyani ürünleri, insanın ihtiyacı olan vitamin mineral ve besin ve enerji kaynaklarını araştırarak organik ve doğal hazır ambalajlarında sunmaktadır. Kyani şikayet ve yorumlara bakmadan güvenle kullanılacak birçok ürün seçeneği bulunuyor. Sağlık üçgeni adı verilen bu ürünler tamamen doğal olarak üretilmekte ve tüketiciye sunulmaktadır. Özellikle yaban mersini içeren antioksidan etkili ürün tam bir sağlık iksiri konumunda bir ürün. İnsan vücudu ve gelişimi için gerekli temel besin ve mineral kaynakları ürünlerin içeriğinde mevcut. Çok uzun ve ayrıntılı araştırmalar sonucunda oluşturulmuş sağlık bakanlığı izni ile kullanıma sunulmuştur.

Kyani Ürünleri Fiyatları Yüksek mi?

Kyani ürün fiyatları, Türkiye koşullarında değerlendirildiğinde ve muadilleri ile karşılaştırıldığında son derece ekonomik olduğunu söyleyebiliriz. Kyani şikayet bu konuda asılsız olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Ürünlerin içeriği ve kalitesi göz önüne alındığında fiyatların makul olduğu anlaşılmaktadır.

Kyani Kazanç Planı

Kyani ürünlerinin kalitesi sayesinde ilk 5 yılda yarım milyar dolarlık bir ciroya sahip olmuştur. Bu durum insanların ürünleri tanıması, kullanması ve yaygınlaştırılması ile yakın gelecekte 15 milyarlık bir ciroyu hedeflemektedir. Kyani işe başlayanlara teşvik amacıyla hızlı başlangıç bonusları adı altında 1150 dolar değerinde bonus vermektedir. İşe başladığınızda birinci ay 2000 puan limiştine ulaştığınızda 650 dolar kazanmaktasınız. Bu 650 doları size firma 3 aşamada vermektedir. İlk aşamada 130 dolar, ikinci aşamada 195 dolar ve üçüncü aşamada 325 dolar vermektedir. Başlangıçta verilen 1150 dolar değerindeki siz işe başlamadan para kazanmanızı sağlamaktadır. Kyani de daha yüksek kazanç sağlamanın yollarından biri ve en önemlisi de düzenli olarak eğitim seminerlerine katılmaktır. Bu eğitim seminerlerinde aynı işi yapan insanlarla tanışıp sosyal ilişkiler kurmanızın yanı sıra daha fazla kazanç elde etmenin ayrıntıları üyelerle paylaşılmaktadır ve yaptığınız işin bütün ince ayrıntılarını öğrenmiş olursunuz.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Aliağaspor Fk, Sultangaziye BileniyorÖnceki Haber

Aliağaspor Fk, Sultangaziye Bileniyor

5 yılda 5 bin kişilik istihdam sözü Sonraki Haber

5 yılda 5 bin kişilik istihdam sözü 

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar