loading...
Samsun
DOLAR9.2074
EURO10.7443
ALTIN528.19
ORÇUN DEMİRSOY

ORÇUN DEMİRSOY

Mail: orcundemirsoy@gmail.com

DAHA ÖTESİ VAR MI?

Takip edenler bilir. Maç öncesi çok zorlu geçecek dediğim müsabaka 2-2 sona erdi üstelik 1 puanı da uzatmalarda kurtarabildik.

Samsunspor aslında Bursaspor maçında kötü sinyalleri vermişti.

Defans bloğu evlere şenlik. Sağ ve sol bekler işlevsiz, Boli'yi kesen hocamız Berk’ten medet umdu fakat oda vasatın altında performans gösterdi.

Yasin Öztekin bir garip adeta yoktu sahada. Hasan'da ona ayak uydurunca kaçınılmaz son tabelaya yansıdı.

Felaket bir hezimeti abartısız kaleci Aykut Özer önledi. Ayakta alkışlıyorum kendisini son yıllarda böyle bir başarılı kaleci görmedim Samsunspor'da.

Fofana, Osman, Recep Burak ve Tomane ayakta kalan oyunculardı diğer arkadaşlarımız tatil moduna girmiş gibi bir görüntü verdiler.

Samsunspor uzatmada olsa 1 puanı kurtardı buna da şükür ileride bu bir puanı arayabilirdik. Ligimizde kolay takım yok bütün takımlar nerede ise denk kuvvetler.

Hocamızın kabahati yok yani hocalık bir durum yok ortada arkadaşlar. Takımda kalite problemi var.

Bu takımın kaliteli ayaklara ihtiyacı var, biz kendi topçularımıza kötü demiyoruz yanlış anlaşılmasın.

Şampiyonluk diyorsan bu kadro ile mümkün değil. Haaa şampiyonluk değil hedef orta sıralar olursa Play-Off derseniz tamam sözüm yok!

O kadro bu kadro işte o zaman!

Samsunspor'da yanlış giden bişeyler var ve bir an önce önlem alınmalıdır!

Rotasyon pek işe yaramayacak gibi görünüyor, sakatlar ve formsuz topçular kervanına gün geçmiyor ki bir futbolcumuz daha katılmasın!

İlk devre sona erene kadar malzeme budur arkadaşlar. Sıralamada ilk sekiz içinde yer bulabilirsek devre arası Başkan Yüksel Yıldırım ne düşünür ne eder bilemeyiz ama zaten "Sorumlusu benim" diyor Başkan, doğru da diyor daha ötesi var mı?

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar