loading...
Samsun
DOLAR13.7069
EURO15.5164
ALTIN784.78
İLKER AKTAŞ

İLKER AKTAŞ

Mail: aktasilker1@hotmail.com

İsmail Uyanık’tan bir doğru Tercih Daha

Uzun bir aradan sonra Hedef Halk Gazetesi aracılığı ile siz değerli okuyucularla buluşmak benim adıma büyük mutluluk verici.

Ayrıca buradaki ilk yazımın kıymetli dostum, mesai arkadaşım, eski bölge müdürüm Murat Sandıkçı ile alakalı olması da benim için farklı bir güzellik.

Yaklaşık 3 yıllık bir süre zarfında o dönemki adı Doğan Haber Ajansı, şimdi ise Demirören Haber Ajansı’nda birlikte çalıştığım Murat Sandıkçı’nın Samsunspor’da ‘Basın Danışmanı’ olduğu haberini büyük bir sevinçle aldım.

Samsun basını tarafından çok sevilen, herkesin saygı duyduğu, işini layık ile yapan ve gerçek bir Samsunspor sevdalısı olan Murat Sandıkçı’nın bu göreve gelmesini tam isabet olarak değerlendiriyorum.

Yıllar sonra yeniden Samsunspor’da dümene geçen Başkan İsmail Uyanık’ın geldiği ilk günden bu yana yaptığı doğru hamlelere Murat Sandıkçı ismini de eklemesi, başka bir deyişletakıma kazandırdığı önemli transferlere bir yenisini daha eklemesi gerçekten çok büyük bir hamle.

Şahsım olarak Murat Sandıkçı’nın Samsunspor Basın Danışmanı olmasına çok sevindiğim.

Böylesine tecrübeli, işinin hakkını vermek için her zaman elinden gelenin en iyisini yapmaya gayret gösteren ve Samsun’daki gazeteciler ile diyaloğu çok iyi olan bir ismin böylesine kritik bir görevin başına getirilmesi doğru bir karardır.

Hem tecrübesi, hem de mesleki çevresi Kırmız-Beyazlıların yerel ve yaygın basında daha çok yer bulmasında önemli rol oynayacaktır.

Murat Sandıkçı’ya yeni görevinde başarılar diliyor, İsmail uyanık tarafından yapılan bu hamlenin hem Kırmızı-Beyazlılara, hem de Samsun basınına hayırlı olmasını temenni ediyorum.

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar