loading...
Samsun
DOLAR14.1746
EURO15.993
ALTIN813.10
CEMİL CİĞERİM

CEMİL CİĞERİM

Mail: cemilcigerim@gmail.com

KILIÇDAROĞLU’NUN SAMSUN GÜNDEMİ

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 1 Temmuz Perşembe günü partisinin Samsun programına katılacak.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu saat 08.00’da Samsun-Çarşamba Havalimanı’nda CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel, milletvekilleri, ilçe başkanları tarafından karşılanacak.

Havalimanından Tütün İskelesi’ne geçecek olan Kılıçdaroğlu saat 08.45’de Denizcilik ve Kabotaj Bayramı nedeniyle denize çelenk bırakacak, CHP Gemisini uğurladıktan sonra basın açıklaması yapacak.

Kılıçdaroğlı, AtakumBelediyespor Stadyumu karşısında Atakum minibüsçüler esnafı ve servisçiler esnafı ile kahvaltı yapacak.

Kılıçdaroğlu saat 10.30’da Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi’nde muhtarlar, kanaat önderleri, esnaflar ve oda başkanları ile bir araya gelecek.

Kılıçdaroğlu öğle yemeğini Yeşilyurt Demir Çelik Aş. işçileri ve iş insanları ile yedikten sonra düzenlenecek özel toplantıya da katılacak.

Kılıçdaroğlu’nun saat 14.45’teki durağı Büyükoyumca Mahallesindeki Doğa Köy Okulları olacak.

Saat 15.30’da Adnan Menderes Bulvarı Alaçatı Muhallebicisinde gençlik buluşmasını gerçekleştirecek olan Kılıçdaroğlu saat 16.30’da Atakum Belediyesini ziyaret edecek.

Kılıçdaroğlu’nun Samsun programı Atakum Gençlik Merkezi İnşaatı ziyareti ve Atakum İlçe Başkanlığını ziyaret ederek yeni katılımcılara rozet takma yöreni ve halkla buluşma ile sona erecek.

Kemal Kılıçdaroğlu’nun Samsun’a gerçekleştireceği ziyaret öncesi İl Başkanı ve CHP milletvekilleri alan çalışması yaptı.

İl Başkanı ve milletvekilleri ilçelerde sivil toplum kuruluşları ve meslek odaları başkanları ile bir araya gelerek, Samsun programı ile ilgili bilgilendirmede bulundular.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan toplantıya davet ettiler.

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar