loading...
Samsun
DOLAR14.1746
EURO15.993
ALTIN813.10
YUNUS KILIÇ

YUNUS KILIÇ

Mail: yunus@hedefhalk.com

SADECE GOL

YILPORT Samsunspor,  Kastamonuspor 1966'yı 1-0'la geçerek galibiyet serisini 6'ya çıkardı. 

YILPORT     Samsunspor'un son haftalardaki başarısı ve galibiyetleri seriye bağlaması taraftarları da etkiledi. Tribünleri 20 bin dolayında taraftar doldurarak  takımlarını destekledi. Ama Samsunspor, üç puan hediye ettiği taraftarlarını futbol olarak mutlu edemedi. Belli ki bundan sonra böyle zor maçlara çok tanık olacağız. 

YILPORT Samsunspor, ismi pek duyulmayan bu ligin sıradan bir takımı gibi görünen ama maddi değeri oldukça yüksek bir rakiple oynadı. 
Kastamonuspor, belli ki bu grubun dişli takımlarından birisi olacak. Oldukça sert oynayarak Samsunspor'u yıldırmaya çalıştılar. Ani kontrataklarla etkili olmak istediler. 

YILPORT Samsunspor, maçın ilk yarım saatini rakibin istediği gibi oynadı. Ciddi bir gol pozisyonu yaratmadan da öne geçmeyi başardı. Bunda da Samet'in becerisi çok büyüktü. Samet, rakibin ağır kalmasından yararlanıp kaptığı topu nefis bir plase ile köşeye gönderdi. Top takibi ve golü de  alkışı haketti ve öylede oldu ayakta alkışlandı.

Sıkıntılı bir ikinci yarı yaşadık. rakibin daha diri ve daha atak oynamayı istediği bir yarı. 65. dakika da kalecinin son anda çıkardığı Uğur'un şutu da olmasa, Samsunspor'un golü düşünmediği, skorun üzerine yattığını sanacaktık. Yağışla rakibin baskısı ve maçın sertliği de arttı. Zemin su kaplandı, topun hareketi bile zorlaştı. Maçın gerginliği son dakikada kendini gösterdi. İtişip kakışmalar erken ya tıştı. Erhan son dakikada kırmızı kartla saha dışında kalırken, 7 dakikalık uzatma sonunda Samsunspor üç puanla soyunma odasına gitmeyi başardı.

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar