loading...
Samsun
DOLAR8.8736
EURO10.4799
ALTIN499.04

Erol Demirbaş ile Es Group Yükselişine Devam Ediyor!

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Erol Demirbaş ile Es Group Yükselişine Devam Ediyor!
Abone ol

Es Group Erol Demirbaş tarafından 1999 yılında kurulan köklü bir şirkettir. Günümüzde inşaat, endüstri, denizcilik ve çevre sektörlerinde faaliyet göstermektedir. İstanbul, İzmit ve Aliağa’da ofisleri bulunan şirkette 1000 üzerinde çalışan bulunmaktadır. Kurulduğu günden beri sağlam adımlar atan şirket, yarınlara emin adımlarla yürümektedir. Şirket çizim olarak hazırlanan projeleri gerçeğe dönüştürmektedir. Sektörde edindiği deneyimleri günümüzün teknolojisini uygularken kullanır. Alanında başarılı, profesyonel kadrosuyla girdiği projeleri sonuca ulaştırmaktadır. Şirketin faaliyet gösterdiği alanlarda birbirinden farklı tehlikeler bulunmaktadır. Çevre bilincinin artırılması ve çalışma alanındaki tehlikeler konusunda çalışanlar bilgilendirilmektedir. Haftanın belirli gün ve saatlerinde gönüllü kişilerden oluşan bir grupla çevre temizlik kampları gerçekleştirilmektedir. Bu kamplarda atıkların en doğru şekilde yönetilmesi konusunda çalışmalar yapılır.

Erol Demirbaş ve Es Group gerekli önlemler alındığında kazaların önlenebilir olduğuna inanmaktadır. Bu fikir doğrultusunda mühendislik çalışmalarından başlanarak, inşaat, montaj ve demobilizasyon gibi projenin farklı aşamalarında işçi sağlığı ve güvenliği ön planda tutulur. Tüm çalışanlara işçi sağlığı ve güvenliği eğitimi verilmektedir. Faaliyet gösterdiği ülkenin yürürlükte olan Çevre, İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı ile ilgili tüm yasal gerekliliklere ve ahlaki kuralları uygulamayı taahhüt eder. Şirkette iş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemleri başarıyla uygulanmaktadır. Kişisel koruma önlemlerini uygulayan şirkette yapılan çalışmalarda “CE” uygunluk amblemi taşıyan kişisel koruyucu ekipmanlar kullanılmaktadır. Şirket hakkında haberlere Twitter, Facebook, Youtube, Instagram ve Linkedln hesaplarından ulaşabilirsiniz. Her türlü öneri ve sorunuzu iletişim bilgilerinden iletebilirsiniz.

Es Group Projeleri

Es Group yerli ve yabancı birçok büyük projeye imza atmıştır. Petkim Bölgesi’nin günümüz ve gelecek lojistik ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla yapılan Petkim Konteyner Limanı Projesi’nde yer almıştır. Yine bu bölgedeki yaklaşık 2300 dönüm alanda, yılda 10 milyon ton ham petrol işletme kapasitesine sahip olacak Star Rafinerisi’nin deniz taşımacılığı ile bağlantı kuracağı Star Rafinerisi Limanı inşaatında yer almıştır. Aynı projenin ilave saha inşaatını da yapmıştır. Türkmenistan’da toplu konut projesi kapsamında 12 katlı 104 daire inşa etmiştir. Şirketin diğer başarılı projelerine internet sitesinden bakabilir, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Es Group internet sitesi:http://www.esgroupturkey.com.tr


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Yunus polisleri şüpheli araçtan uyuşturucu hap ele geçirdiÖnceki Haber

Yunus polisleri şüpheli araçtan uyuşturu...

Bursa Yapı Dekorasyon Mutfak TadilatıSonraki Haber

Bursa Yapı Dekorasyon Mutfak Tadilatı

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar